Autopůjčovna Švýcarsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Švýcarsko

Najděte levné autopůjčovny v Švýcarsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Švýcarsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Švýcarsko

Autopůjčovna Švýcarsko

Půjčovna aut Švýcarsko

Švýcarsko se nachází ve střední Evropě, a má 7,6 milionu obyvatel (2010). Švýcarsko je vnitrozemský a lemovaná Německo na severu, Francie na západě, proti Itálii na jihu a na Rakousko a Lichtenštejnsko k východu.

Švýcarsko je hornatá země a Alpy pohoří dominuje dvě třetiny rozlohy – především na jihu a jihovýchodě. Nejvyšší hora ve Švýcarsku, Dom, měřící 4545 m Země je známá pro své typické alpské vesnice – což je populární lyžařská střediska.

Švýcarsko je multikulturní společnost, a země je oficiální jazyk je němčina, francouzština a italština. Klima-moudrý, jsou kontinentální typ počasí v severních částech země, a více polární klima v nejvyšších částech Alp. Jižní část země má středomořské klima, které ovládá.

Jak víte, Švýcarsko je jedním z nejbohatších zemí světa, a cestovní ruch jsou hlavním zdrojem příjmů. Díky své centrální poloze v Evropě a jeho krásnou krajinou, Švýcarsko je oblíbenou destinací po celý rok.

Navzdory skutečnosti, že Bern je hlavní město Švýcarska, Zurich který je země je největší město a nejdůležitější kulturní centrum.Zurich (372.000 obyvatel) se nachází severně od země, která je domovem pro takové Národní muzeum, budova opery a mezinárodní finanční banky. Mírně off Curychu je známá lyžařská střediska Svatý Mořic a Davise.

Hlavní město Bern má 131.000 obyvatel (2010), a je 4. největší město po Curychu, Ženevě a Basileji. Bern si zachovala svůj středověký strukturu, a město je historické centrum je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Hlavní letiště Švýcarska je Zurich Airport, a země je druhým největším letištěm je Ženeva International Airport.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu