Autopůjčovna Zug

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Zug

Najděte levné autopůjčovny v Zug vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Zug. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Zug

Autopůjčovna Zug
Půjčovna aut Zug

Zug se nachází v severní Švýcarsko, a je správním centrem kantonu stejného jména.Město leží na březích Zugersjøen – cca. 30 km jižně od Curychu.Tam je asi 26.000 obyvatel v Zug (2010).

Zug je jedním z nejbohatších kantonů ve Švýcarsku. To je způsobeno především nízkou úrovní zdanění, která učinila řada mezinárodních společností se usadili zde.

Stejně jako v mnoha dalších švýcarských městech, je to dobře zachovalé středověké město Zug. Zde jsou součástí starých městských hradeb z 1500s neporušená – a někteří jako staré měšťanské. Jinak, tam je několik jednotlivých budov ve městě, které jsou populární turistické destinace – včetně St Oswald kostel, který byl postaven v letech 1478 a 1545. To je považováno za jeden z nejpůsobivějších staveb ve Švýcarsku od pozdní gotiky. Také radnice z roku 1505 je dobře stojí za návštěvu.

Jinak Castle (starší díly z 1000 let), kde Palace Museum – je jedním z Zugs památek. Odtud je nádherný výhled na město a Zugersjøen. Další mezník, věž s hodinami „Zytturm“ od 1300s. To zahrnuje i orloj.

Tam je také několik zajímavých muzeí v Zug, včetně Anamnéza muzeum – s exponáty týkající se doby ledové, kamenné a doby bronzové.

Nejbližší letiště je Curych-Kloten International Airport, který se nachází 50 km severně od Zug.