Autopůjčovna Curych Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Curych Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Curych Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Curych Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Curych Letiště

Autopůjčovna Curych Letiště
Půjčovna aut Curych Letiště

Zurich Airport (ZRH), také volal „Flughafen Kloten“, který se nachází v obci Kloten – asi 12 kilometrů severně od Curychu centrum.To je Švýcarsko je největší letiště – a také základnou pro Swiss International Air Lines a Lufthansa.Letiště slouží více než 20 milionů cestujících ročně.

Zurich Airport byla založena v roce 1921 a od té doby byl několikrát rozšiřován – naposledy v roce 2003. Pak, nová odbavovací budova, a to bylo vytvořeno automatické vlakové spojení mezi novým a starým terminálem.

Mnoho mezinárodních leteckých jsou zodpovědné za různých pevných traťové služby pro každé místo určení napříč velkých částech světa.

K dispozici je velký výběr kaváren, restaurací a obchodů na letišti v Curychu. Vzhledem k tomu, že Švýcarsko není členem EU, duty free nabídka všech zahraničních cestujících neobvykle velké.

Podle veřejných zařízení za jiných okolností, velká konferenční centrum bylo uvedeno. Tam být množství nájemních kanceláří a zasedacích místností s kapacitou až pro 120 osob v. Centrum nabízí kurz fax, telefon a internet služby.

Chcete-li získat od letiště v Curychu curyšského centra, máte mnoho možností. K dispozici jsou vlaky z jedné stanice do jedné z koncových budov – a to nejen do Curychu, ale také i Bern, Basilej a Luzern / Luzern. Také autobusová doprava je velmi dobrá (a také noční autobusy). Jinak, jeden může samozřejmě použít taxi.

Pokud chcete půjčit auto v Curychu, známý a mezinárodní autopůjčovna agentury Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt úřady na letišti.

Existuje celá řada hotelů v blízkosti letiště v Curychu a. Nejbližší je Hilton Zurich Airport a Novotel Zurich Airport Messe. Mnoho hotelů, které jsou o něco dál, a nabízí zdarma kyvadlový autobus z letiště.