Autopůjčovna Bern

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bern

Najděte levné autopůjčovny v Bern vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bern. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bern

Autopůjčovna Bern
Půjčovna aut Bern

Bern se nachází v západní části Švýcarska, a je kapitál země.Město se nachází více než 500 metrů nad mořem, a Aare řeka protéká městem. Bern má asi 134.000 obyvatel (2011) – a je primárně důležité administrativní a obchodní centrum.

Bern byl založen v roce 1191 – a byl, jako takovýZurich, „free národní city“ v 1200s.Kapitál z celkového federace Bern Švýcarsko již od roku 1848. Když město mělo před pár lety měla jeho vlastní univerzitu (1834).

Bern je krásné město, označené řadou historických budov ve směsi francouzské, německé a švýcarské problematické architektonické tradice. Hlavním orientačním bodem v panoramatu města, a jednou z dominant Bernu, je velká katedrála Berner Münster, která byla zahájena v 1400s.To je považováno za nejkrásnější barokní kostel ve Švýcarsku. Katedrála je jedním z nejstarších čtvrtí Starého města.

Další památkou je věž „Zytglogge“, který byl postaven kolem roku 1200 v souvislosti s tím, co bylo pak západní brána. To je také známé pro jeho „postavou hry“ a jeho Pražského orloje. Také další dva středověké věže – Kafigturm a Holländerturm – jsou populární destinací.

Jiné historické budovy je velký parlament „Bundeshaus“ z roku 1902 a „Erlacherhof“ – postaven v roce 1747 jako soukromá rezidence. Dnes budově, mimo jiné lokality městské rady. Město je mnoho mostů přes řeku Aare musí být rovněž uvedeno. Nejstarší ještě v existenci, je „Untertorbrucke“ od 1490 je.

Kolem Altstadt řada historických studní – některé z nich se vzorů z roku 1600. Jsou jedinečné – a byly hlavním faktorem přispívajícím k celé staré části Bern je nyní na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

Jinak Bern mnoho zajímavých muzeí nabídnout – včetně „Zentrum Paul Klee“ (otevřen v roce 2005) a věnován světově proslulé modernistické malíře Paula Klee. Město také má jeho vlastní Einstein muzeum. Albert Einstein žil v Bernu, když on dělal jeho slavnou rovnici E = mc ² v roce 1905. Einstein Muzeum je součástí většího Bern Historical Museum.

Atrakcí různého druhu se nachází jižně od Bernu, konkrétně v horách Gurten (864 m). Odtud je nádherný výhled jak Bernu a do pohoří Jura a Alpy. Na Gurten je oba hotely, restaurace, vyhlídková věž a dětské hřiště pro děti. V zimě je zde také řada lyžařských obchodů zde – a v červenci každého roku populární hudební událost Gurtenfestival. Gurten je dostupná pěšky nebo lanovkou z Wabern předměstí Gurtenbahn.

Nejbližší letiště je Bern-Belp Airport, který se nachází 6 km jihovýchodně od centra města Bern.