Autopůjčovna Ženeva Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ženeva Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Ženeva Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ženeva Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ženeva Letiště

Autopůjčovna Ženeva Letiště
Půjčovna aut Ženeva Letiště

Ženeva Cointrin International Airport (GVA) se nachází 5 km severozápadně od ženevského centra města.

Severní část letiště vede podél hranice s Francií (trochu na francouzském území), a proto se používá jak Švýcarsko a Francie.V praxi je letiště fyzicky rozdělena do švýcarské a francouzské části. Jeden může po přistání se rozhodnete jít přes francouzské nebo švýcarské pasové kontroly. Pokud zvolíte francouzské pasovou kontrolou, lze cestovat autobusem, taxíkem nebo autem do Francie, aniž by procházely švýcarský pas nebo celní kontroly.

Ženeva Airport byla založena v roce 1919 a v průběhu let obnovit a rozšířit. Dnes je to jedna z nejrušnějších ve Švýcarsku, a každoročně podává 12 milionů cestujících zde.

Letiště je pevná základna pro letecké společnosti EasyJet a švýcarských International Air Lines. Jinak se jedná o mezinárodní letiště, kde počet leteckých společností mají pravidelné lety do destinací po celém velké části světa.

Ženeva Airport je velmi dobře vybaven veřejných zařízeních.Existuje asi 50 obchodů z čeho vybírat – mezi těmito pěti bezcelních obchodů. Kromě toho, letiště nabízí 14 barů a kaváren – a desítky restaurací.

Chcete-li získat od ženevského letiště do města Ženeva má mnoho možností. K dispozici je vlak přímo z letiště (také ve Francii) – a autobusové dopravy je velmi dobře vyvinuté. Jeden může samozřejmě využít i taxi.

Pokud chcete půjčit auto na letišti, budete mít příležitost to v obou Švýcarska a francouzské sekce části webu. Následující agentury autopůjčovny jsou zastoupeny na švýcarské straně: Alamo, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Holiday Autos a National. Na francouzské straně je autopůjčovny Avis, Europcar, Hertz a National.

Existuje několik hotelů v blízkosti areálu letiště, a kyvadlová doprava jezdí přímo na následující z nich: Express Holiday Inn, Ramada Park Hotel, Mövenpick Ženeva, NH Ženeva Airport Hotel, Crowne Plaza – a Holiday Inn Thoiry na francouzské straně.