Autopůjčovna Lucerne

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lucerne

Najděte levné autopůjčovny v Lucerne vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lucerne. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lucerne

Autopůjčovna Lucerne
Půjčovna aut Lucerne

Lucern je francouzský název města, které je pravděpodobně známější pod svým německým názvem – Lucernu. Město se nachází v severní Švýcarsko, a je hlavním městem kantonu Lucern.Město se nachází, kde se řeka vlévá do Reuss Vierwaldstätter Lake.Město Lucern / Luzern má o 60.000 innbbyggere (2010), ale odhaduje se, celou metropolitní oblast s populačním nárůstem na zhruba 200.000.

Lucerne / Luzern je důležitým železničním uzlem a turistické příliv je významný.

Jeho historie sahá až do 700 nl, kdy byla založena benediktinský klášter zde, a po celý středověk, město rostlo kolem kláštera – a stal se významným obchodním centrem.

Mezi zajímavosti v Lucernu, najdeme největší a nejmodernější dopravní muzeum. Obsahuje také planetárium a „Kosmorama“. Jinak Chapel zmínil. Toto bylo původně krytý dřevěný most, který byl postaven v roce 1333 přes řeku Reuss. Uvnitř nástavby můžete vidět spoustu obrazů z roku 1600, který vylíčil město a jeho historii. Bylo to tedy hlavní kulturní katastrofa, když most vyhořel v roce 1993. Kopie byla později postavena, takže můžete opět získat pocit této unikátní budovy.

Dalším typem přitažlivosti je zahrada „Eiger“. Je postavený kolem obří depozice z doby ledové, a zařízení je i muzeum. V skalní stěny v této impozantní zařízení, jeden může vidět tzv. „Lion Monument“ – památník padlým Švýcarské gardy Aver vyřezal z velké pískovcového bloku. Model památníku byl navržen známého dánského sochaře Bertel Thorvaldsen.

A pokud potřeba leteckého turné, zatímco v Lucernu / Luzern, jeden může vzít tkáň z předměstí Kriens cesta na vrchol hory Pilatuskulm, který se nachází ve výšce 2070 m

Nejbližší letiště je Curych-Kloten International Airport, který se nachází přibližně 68 km severně od centra Lucernu.