Autopůjčovna Basilej

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Basilej

Najděte levné autopůjčovny v Basilej vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Basilej. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Basilej

Autopůjčovna Basilej
Půjčovna aut Basilej

Basilej se nachází v severozápadní Švýcarsku, v blízkosti hranic s Německem a Francií, a je hlavním městem halvkantonen Basilej-Stadt.Řeka Rýn protéká městem. Home těsně pod 170.000 lidí v Basileji (2011). Město je část městského regionu, který zahrnuje předměstí ve Francii a Německu – stejně jako jeden z nejvýznamnějších evropských dopravních uzlů. Basilej je Švýcarsko vnitrozemské národa pouze port (konečná stanice pro lodní dopravě na Rýně).

Basilej je jedním z nejdůležitějších finančních a průmyslových měst ve Švýcarsku – kromě toho, že je staré univerzitní město. Země je nejstarší univerzita zde byla založena v roce 1460. Basilej je starobylé město, pravděpodobně postavený Římany v inzerátu 400sKr. Ve středověku bylo město náboženské centrum, a po reformaci v 1500s zvýšil města náboženský význam.

Basilej Porýní dělí do dvou hlavních částí. South Bank je největší okres – Gross Basilej jižně od řeky, zatímco Klein Basilej se nachází na severním pobřeží. To je v Klein Basilej najdete přístavní oblast, kde bude také veletrhy pravidelně. Gross Basilej patří města je centrální obchodní čtvrť.

Většina památek se nachází ve městě Gross Basilej, včetně Impozantní femskipede katedrála z 1000 let, Stará radnice z počátku 1500s, a krásné brány „Splendor“ z roku 1370.

Basilej řada zajímavých muzeí nabídnout. Patří mezi ně Basilej Historical Museum, několik galerií, farmaceutický historické muzeum na univerzitě – stejně jako speciální „Puppenhausmuseum“, což je muzeum panenek.

V opačném případě, jak zoologické a botanické zahrady populární destinace. Basilej je také známý jako karnevalsby. Každý rok – šest týdnů před Velikonocemi – organizované karnevalové slavnosti „Basler Fasnacht“.

Mezinárodní letiště Basilej-Mulhouse-Freiburg Airport se nachází ve městě Saint-Louis, na francouzské straně hranice, 13 km severozápadně od centra Basileje.