Autopůjčovna Basilej Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Basilej Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Basilej Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Basilej Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Basilej Letiště

Autopůjčovna Basilej Letiště
Půjčovna aut Basilej Letiště

Basilej-Mulhouse-Freiburg Airport (BSL / MLH / EAP) je mezinárodní letiště slouží tři města ve třech zemích: Basilej ( Švýcarsko ), Mulhouse ( Francie ) a Freiburg ( Německo ).Geograficky se nachází ve Francii, konkrétně v Saint-Louis – v blízkosti švýcarských a německých hranic. To má zvláštní status tzv. „Euro-Airport“. Letiště slouží kolem 4,5 milionu cestujících ročně.

Basilej Airport má francouzskou část (která se vztahuje k schengenskému prostoru) a švýcarský část. Před nástupem letadlo musí projít „mezinárodní“ zóny.

Není žádný vlak na letiště, ale několik autobusových linek lze použít jak do Basileje, Mulhouse a Freiburg. Navíc taxi dodat také. Pokud chcete půjčit auto na letišti, tam jsou příležitosti na obou Švýcarska a francouzské části letiště. Mezinárodní pronájem kanceláří jako Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt je zastoupena v obou místech.

Nejsou žádné hotely na letišti. Nejbližší hotely jsou umístěny na francouzské straně, „Captain Hôtel“ a „Formule 1 Mulhouse Basilej“. Na švýcarské straně, nejbližší hotel na Basilej.

Letiště má mírný řadu restaurací a barů. V horním patře je restaurace („Au 5ème“) s la carte části, a self-divize. Tam jsou také některé snack bary a kavárny. V mezinárodní části letiště je duty-free obchody.