Autopůjčovna Lausanne

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lausanne

Najděte levné autopůjčovny v Lausanne vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lausanne. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lausanne

Autopůjčovna Lausanne
Půjčovna aut Lausanne

Lausanne se nachází v jihozápadní Švýcarsku – v krásné a kopcovitý terén na severní straně jezera Leman (Lake Ženeva).Město je hlavním městem kantonu Vaud. V Lausanne je doma k asi 120.000 obyvatel (2010), zatímco metropolitní oblast má populaci asi 1,2 milionu. Téměř všechny populace Lausanne je francouzsky mluvící.

Lausanne je centrální místo pro oba nadávají, že způsobem – a také má významný turistický příliv. Lausanne je také důležitá utdanningsby, které oba mají své vlastní univerzitu (založena již v roce 1537 jako teologické akademie), a polytechnické vysoké školy, umělecké akademie a mezinárodní hotel škola.

Je třeba rovněž poznamenat, že Mezinárodní olympijský výbor má sídlo v Lausanne, město má také svůj vlastní olympijské muzeum – kde jsou prezentovány sportovní historie od starověku až po současnost.

Mezi historické památky města, gotická katedrála „Cathédrale de Notre Dame“ od 1275 (s pěti věžemi) je nejlépe známý. To je považováno za jeden z nejkrásnějších staveb ve Švýcarsku od gotiky.

V blízkosti katedrály, „Place de la Riponne,“ je „Palais de Rumina“ – také domov pro Lausanne muzea (Musée des Beaux-Cantonal Arts). Zde si můžete prohlédnout díla slavných švýcarských a francouzských umělců.

Zvláštní atrakcí je také hrad „Château de Beaulieu Musée de l’Art Brut.“ Hrad, který se nachází v severozápadní části, byl postaven v roce 1756, je sbírka umění zde věnována stylu, který slavný malíř Jean Dubuffet v roce 1940 s názvem „Art Brut“ – forma patologického umění vytvořeného schizofrenních umělců.

Lausanne je také známý pro dva hlavní každoročních kulturních akcí: Prix Lausanne, které je světově proslulé soutěže pro mladé tanečníky (konala v lednu a únoru každého roku) a Lausanne Karneval, každý rok v květnu zaplní ulice s karnevalovou uvolňuje, pouličního divadla, koncerty, atd.

Nejbližší letiště je Lausanne-Blécherette Airport, nachází 4 km severně od centra města.