Autopůjčovna Brémy

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Brémy

Najděte levné autopůjčovny v Brémy vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brémy. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brémy

Autopůjčovna Brémy
Půjčovna aut Brémy

Město Brémy se nachází v severozápadní Německu, a má přibližně 547.000 obyvatel (2010).Město leží na řece Weser řeky – cca. 70 km od ústí Severního moře. Brémy, spolu s přístavem Bremerhaven vlastního státu – „Jeho Freie Stadt Brémy“.

Brémy je národ je 10. Největší město a důležitým obchodním a průmyslovým centrem. Podle 2 Druhá světová válka, město bylo těžce poškozeno bombardováním, ale mnoho budov bylo přestavěno.

Některé z nejznámějších turistických atrakcí je katedrála sv Petri – původně od 1042 s gotickými věžemi z 1200s, krásné radnice v renesančním stylu z roku 1410 a „Marktplatz“ s 10-ti metrů vysoká socha Rolanda z 1404. Socha je vartegn Brémy, a je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Dalším lákadlem ve městě je „Kunsthalle Brémy“, který má velkou sbírku umění z období 1500 – 1900 je. Proč to nezkusit viz díla Van Gogha, Moneta, Manet a Degas. Také muzeum současného umění „Neues Museum Weserberg Brémy“, návštěvu.

Brémy má také divadelní, dějiny umění, muzeum, přístav muzeum, Etnografické muzeum a populární muzeum vědy „Universum Science Centre“ – s interaktivními exponáty.

Město je také bohatá na parky a zelené plochy, a mnoho turistů najít cestu do botanické zahrady nebo populární Rhododendron Park.

Letiště Brémy Airport se nachází 3,5 km jižně od centra města.