Autopůjčovna Brémy Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Brémy Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Brémy Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brémy Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brémy Letiště

Autopůjčovna Brémy Letiště
Půjčovna aut Brémy Letiště

Brémy Airport (BRE) je mezinárodní letiště se nachází v severozápadní Německo – jen 4 km jižně od Brém centrum.Letiště je volána v německém „Flughafen Brémy“.

Brémy Airport byla založena v roce 1921 av současné době má tři terminály. Letiště slouží 2600000 cestujících ročně (2011).

Některé letecké společnosti mají 20 přímé lety z letiště v Brémách do 50 destinací v tuzemsku a zahraničí – včetně na Paříž, Gdaňsk, Stuttgart, Frankfurt nad Mohanem a Istanbulu.Existuje také celá řada charterových letů z letiště.

Brémy Airport má celou řadu zařízení – včetně obchodů (včetně duty-free), restaurace, kavárny, Novinový stánek, bankovní, ATM, lékárna, kadeřnictví, konferenční sál (pro 120 osob) a přístupem na internet.

Tento „Atlantic Hotel Airport“ se nachází naproti terminálu 3, a „Holiday Inn Express Brémy Airport Hotel“ se nachází 200 metrů od letiště.

Chcete-li získat od letiště v Brémách do centra města si můžete vzít na tramvaj, autobus nebo taxi. Pokud si chcete pronajmout auto v Brémách, má řadu renomovaných kanceláří Pronájem auta na letišti – včetně Enterprise, Avis, Europcar, Hertz a Sixt.