Autopůjčovna Lübeck

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lübeck

Najděte levné autopůjčovny v Lübeck vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lübeck. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lübeck

Autopůjčovna Lübeck
Půjčovna aut Lübeck

Hanseatic město Lübeck je druhé největší město v Šlesvicku-Holštýnsku v severním Německu, a jeden z hlavních přístavů v Německu.Nachází se na řece Trave a byl po několik staletí „kapitál“ silné Hanseatic ligy. Město má populaci 210.577 (2011) obyvatel. Lübeck Old Town je uvedena na vyvýšenině mezi řekami Trave Wakenitz a dává jej do Baltského moře 15 km dále na sever.

V 700 let, mezi 1226 a 1937, Lübeck byl samostatným městem. V roce 1937 přišel Větší Hamburk zákon v roce 1937, takže město ztratilo svou nezávislost a dostal se pod pruské provincie Šlesvicko-Holštýnsko.To je věřil, že důvod, proč město ztratilo nezávislost je, že Lübeck úřady odmítly Hitler pronést řeč ve městě v průběhu volební kampaně v roce 1932

Bombardování Lübeck pod 2 Světová válka já jsem zničil tři hlavních kostelů a větší částí obce. Staré město je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a je známý pro roční tradiční příklady vánoční jarmark a krásné architektury od středověku. Lübeck je považován za předního příklad nezávislé město ve středověké severní Evropě.

Lübeck je také slavný pro své marcipán výrobu. Podle místní legendy byl vynalezen v Lübeck marcipánu v reakci na vojenský obléhání nebo hladomoru. Příběh je, že město běžel ze všech potravin, kromě uložených mandlí a cukru, která byla použita, aby se bochníky marcipánu

Lübeck je bohatá kultura a má mnoho malých muzeí, jedním z nich je Lübeck Museum of Puppet.

Lübeck Airport se nachází 8 km jižně od Lübeck.