Autopůjčovna Frankfurt

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Frankfurt

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Frankfurt od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Frankfurt přes nás.

Průvodce Frankfurtem

Bilutleie Frankfurt
Frankfurt Půjčovna aut

Frankfurt nad Mohanem se nachází v jihozápadním Německu – ve státě Hesse – a má své centrum na obou stranách řeky Mohan. Jeho populace je jen něco málo přes 650.000 (2010), ale celý metropolitní region (který zahrnuje také sousední města Wiesbaden, Darmstadt a Mainz) je centrem Frankfurtu v metropolitní oblasti (Rhein-Main), která má celkem více než 5 milionů obyvatel.

Frankfurt je jinak významným finančním centrem – jak pro Německo, tak pro EU. Díky své velké říční přístav a silniční infrastruktury (silniční a železniční), město je také hlavním komunikačním uzlem. Kromě toho je Frankfurt mnohými považován za německé „hlavní město literatury“. Také jako průmyslové město, Frankfurt je důležité. Zde najdete vše od automobilových továren až po tiskárny.

Historie Frankfurtu sahá až do prvního století. Kr., když Římané postavili kastu na břehu Hlavního – a na konci 8.

Části moderního Frankfurtu dominují obrovské kongresové a výstavní síně, kde se konají různé každoroční akce. Nejznámější je pravděpodobně mezinárodní knižní veletrh, který sdružuje vydavatele a autory z celého světa. Jinak je město domovem jedné z největších německých univerzit – pojmenované po básníkovi Johannu Wolfgangu von Goetheovi.

Atrakcí

Frankfurt má bohatý kulturní život s muzei (včetně Muzea umění Städel, Goetheho muzea a Přírodovědného muzea), knihoven a divadel, zoologických a botanických zahrad.

Frankfurt byl jedním z německých měst nejvíce zničených během druhé světové války. Druhá světová válka. Velké části starého středověkého centra – altstadtu – byly rozdrceny. Mnoho budov však bylo v poválečném období rekonstruováno. To se mimo jiné týká velkolepá radnice „Der Römer“, původně postavená v roce 1405. Gotheho dětský domov – Goethehaus – byl také přestavěn, stejně jako krásný kostel Paulskirche. Mezi architektonické památky Frankfurtu je třeba zmínit katedrálu ze 14. Bylo to mezi několika málo starých budov, které se vyhnuly velkým škodám, když bylo město bombardováno.

Jako příklad moderní monumentální architektury má commerzbankská věž z roku 1997 dominantní místo v panoráma města. V době představení to byla nejvyšší budova Evropy. Samotná věž je vysoká 259 metrů, ale očekává se, že anténa bude 300 metrů.

Ve čtvrti Sachsenhausen (nezaměňovat s bývalým koncentračním táborem severně od Berlína)najdete největší zábavní čtvrť ve Frankfurtu.

Frankfurt byl jedním z německých měst nejvíce zničených během druhé světové války. Druhá světová válka. Mnoho budov však bylo v poválečném období rekonstruováno.

Prozkoumejte Frankfurt s pronájmem vozu

Je velmi vzrušující zvážit pro ty, kteří mají Frankfurt jako výchozí bod a kteří chtějí prozkoumat okolí s pronajatým autem. Řízení je v Německu snadné a pohodlné, stejně jako skutečnost, že se tam obvykle dostanete rychle. Zde je několik tipů pro snadné implementaci a místo, kde získáte jedinečné zážitky.

Němci popisují Heidelberg jako jedno z nejkrásnějších měst v zemi.

Heidelberg – jedno z nejhezčích a nejromantičtějších měst Evropy

Heidelberg je dnes známý tím, že má jednu z nejlepších univerzit na kontinentu, a je také centrem pokročilého výzkumu v řadě oborů. Město má také dlouholeté tradice v umění a kultuře. Samotní Němci popisují Heidelberg jako jedno z nejkrásnějších měst v zemi, zejména Staré Město (Altstadt). Staré město má mnoho nádherných budov, které byly postaveny v raném středověkua dominují pevnosti, která se tyčí 200 metrů nad centrem města. To vše je kombinováno s přátelskými obyvateli a romantickou a příjemnou atmosférou.

  • Chcete-li se dostat z Frankfurtu do Heidelbergu, jeďte asi 87 kilometrů na jih. Celý úsek běží na dálnici, s výjimkou dovnitř a ven z centra obou měst .‘ Čas, který strávíte na disku, je přibližně 1 hodinu.
Lázeňské město Baden-Baden se nachází na vrcholu horkých pramenů.

Baden-Baden – Historické lázně

Jak již název napovídá, Baden-Baden je lázeňské město, které se nachází na vrcholu horkých pramenů. Město bylo důležitým centrem v této části Evropy již několik set let před naší érou. Poněkud zvláštní jméno je způsobeno skutečností, že město Baden se nachází v okrese nazývaném stejné. Zde lidé cestují, aby si lázeňskou léčbu, plavat v termálních pramenech, procházkyv krásných parcích, podívejte se na impozantní architekturu města, a vychutnat si klidnou a příjemnou atmosféru. Mezi hlavní atrakce města patří lanovka vedoucí na horu Merkuruisberg. Kurz je považován za nejstrmější a nejdelší v Německu. Jak výlet nahoru, tak váš pobyt na vrcholu vám poskytnou nádherný výhled na krajinu.

  • Z Frankfurtu do Baden-Badenu jeďte asi 175 kilometrů na jih a projeďte Heidelbergem. Řídíte celé pódium asi za 1 kravatu a 50 minut, pokud se budete držet na dálnici.
Historické středověké město Rothenburg ob der Tauber.

Rothenburg ob der Tauber – Malebné středověké město

Rothenburg je velmi zachovalé střední derby, které se nachází ve francouzské části německého svobodného státu Bavorsko. Krásné centrum města se nachází na kopci nad řekou Tauber a skládá se z dobrodružné osady. Zde je mnoho útulných dlážděných malých uliček, s kavárnami, restauracemi a obchody zdobenými květinami a mnoha památkami, které stojí za to dohnat. Mezi hlavní zajímavosti města patří impozantní radnice ze 13.

  • Rothenburg ob der Tauber se nachází asi 170 kilometrů jihovýchodně od Frankfurtu nad Mohanem a je spojen prakticky celý úsek dálnice. Bez zastavení trvá cesta s pronajatým autem asi 2 hodiny.

Bamberg – Pěkné středověké město se starými pivovary

Historické centrum Bambergu je jedním z nejlepších v Německu a je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Kromě toho, že bamberg je obzvláště hezké malé město, je známý pro jeden z nejlepších vánočních trhů v zemi,nemluvě o tradicích vaření dobrého piva. Zde se malé pivovary nacházejí v blízkosti centra města a několik z nich dělá již mnoho staletí. Tato čtvrť má po dlouhou dobu vařené odrůdy piva, které se vyznačují tím, že slad je uzený, a pivo tak získává poměrně jedinečnou chuť. Pokud se zde vydejte na výlet z Frankfurtu, měli byste si dopřát alespoň 24 hodin. Umístěte své auto z půjčovny do hotelové garáže a prozkoumejte krásné malé uličky. Zastavte se u legendárních pivovarů a ochutnejte jídlo a nápoje.

  • Je to necelých 200 kilometrů mezi Frankfurtem a Bambergem. Prakticky celá jízda jde na dálnici a strávíte asi 2 hodiny a 30 minut.
Bamberg
Burg Eltz je téměř 900 let starý!

Burg Eltz – Impozantní hrad

Burg Eltz je jedním z nejznámějších z mnoha impozantních německých hradů a hradů. To je také považováno za jeden z nejromantičtějších. Většina z nás pravděpodobně viděla fotografie téměř 900 let starého hradu– ale možná bez dalšího vědomí. Pokud jste ve Frankfurtu, máte příležitost. Dokonce i když je Eltz vzdálený, je docela možné řídit celou cestu. Umístěte auto z půjčovny na příslušné parkoviště. Můžete také zaparkovat pod vrcholem a pak se projít do hradu lesem. Vezměte prosím na vědomí, že Burg Eltz je v zimě zavřený a obvykle je otevřen od začátku dubna do začátku listopadu. Prohlídka s průvodcem na cestě a ven z Eltz začíná každých patnáct minut.

  • Je to asi 140 kilometrů od Frankfurtu do Burg Eltz. Asi 110 kilometrů vede po dálnici směrem na Koblenz a pak po venkovské cestě do vesnice Moselkern. Odtud je spustitelná malá cesta až k hradu.
Ve Frankfurtu je výhodné umístit auto do parkovací garáže, protože venku je jen málo parkovacích míst.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Je někdy velmi náročné najít parkování v ulicích Frankfurtu. Stejně jako mnoho jiných německých měst se hodně dělá pro omezení automobilové dopravy v centru města, v zájmu životního prostředí a zdraví jeho obyvatel. Počet parkovacích míst je nízký a existují různé zóny, které regulují, kde lze parkovat a v jakých časech. Stejně jako mnoho jiných míst, to je nejlepší vsadit na parkovací garáže zde také.

Jízda ve městě není nijak zvlášť náročná, i když ve Frankfurtu se setkáváte také s úzkými uličkami, jednosměrnými silnicemi a slepé uličky. Mimo centrum města, a to jak na venkovských silnicích a dálnicích, je snadné řídit ve většině Německa. Vezměte prosím na vědomí, že motoristé jsou překročení rychlosti vyšší na dálnicích, než mnozí jsou zvyklí, a rychle se stane pomalejší, pokud jste v levém pruhu.

Letiště ve Frankfurtu je rozděleno do dvou terminálů.

Letiště

Frankfurt am Main Airport se také nazývá Flughafen Frankfurt nad Mohanem a je čtvrtým nejrušnějším letištěm v Evropě. Ročně zde odslouží přibližně 70 milionů cestujících. Letiště má dvě terminálové budovya místo, kde skončíte, závisí na tom, kterou leteckou společnost jste použili, bez ohledu na to, odkud jste letěli. To je na rozdíl od většiny ostatních letišť, které se dělí na vnitrostátní a mezinárodní lety. Terminál 1 je největší, přičemž asi 75% veškerého provozu.

V současné době existuje 11 autopůjčovny na letišti ve Frankfurtu, a všechny jsou zastoupeny na obou terminálech. Mezi tyto společnosti patří nejznámější a mezinárodní hráči, včetně Budget, Hertz, Thrifty, Sixt a Avis. Vezměte prosím na vědomí, že až na několik výjimek lze s výjimkou obou terminálů běžně domáho doručení pronajatého auta. Zeptejte se společnosti, kterou si pronajímáte, pokud máte nějaké pochybnosti (obvykle obdržíte toto na potvrzení rezervace) a nebudete muset trávit čas přemýšlením, co je tím pravým místem pro vrácení.

  • Flughafen Frankfurt am Main se nachází necelých 15 km od starého města v centru Frankfurtu. Doba jízdy je asi 20 až 25 minut, v závislosti na provozu na silnici.