Autopůjčovna Stuttgart Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Stuttgart Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Stuttgart Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Stuttgart Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Stuttgart Letiště

Autopůjčovna Stuttgart Letiště
Půjčovna aut Stuttgart Letiště

Stuttgart Airport (STR) je mezinárodní letiště se nachází 13 km jihovýchodně od Stuttgartu centrum.Letiště je volána v němčině „Flughafen Stuttgart“.

Stuttgart letiště bylo otevřeno v roce 1936 av současné době má čtyři odbavovací haly. Letiště slouží 9500000 cestujících ročně (2011), a tedy Německa 7 nejrušnější.

Přibližně 50 letecké společnosti mají přímé lety z letiště ve Stuttgartu do jiných destinací v Norsku av zahraničí. V 6 nejvytíženějších tras odtud do Berlín, Hamburk, Palma de Mallorca, Istanbul, Londýn a Vídeň.

Existuje celá řada veřejných zařízení na letišti – včetně obchody, restaurace, kavárny, bary, lékárna, lékařské centrum, kadeřnictví, relaxační centrum s masážní křesla, konferenční místnost, dětský koutek, informační pult, konferenční místnosti a Wi-Fi.

V hotelu „Mövenpick Hotel Stuttgart Airport & Messe“ a „Best Western Hotel Stuttgart Airport“ se nachází přímo na letišti.

Chcete-li získat od stuttgartského letiště do centra města, lze použít autobus, vlak (S-bahn) nebo taxi. Pokud si chcete pronajmout auto ve Stuttgartu, má řadu renomovaných kanceláří pronájem automobilu v hale příletové u letiště – včetně Avis, Enterprise Europcar, Hertz a Sixt. Pokud si rezervujete Půjčení auta před cestou do Stuttgartu, bude auto bude připraven, když přijedete na letiště.