Autopůjčovna Stuttgart

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Stuttgart

Najděte levné autopůjčovny v Stuttgart vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Stuttgart. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Stuttgart

Autopůjčovna Stuttgart
Půjčovna aut Stuttgart

Stuttgart se nachází v jihozápadní Německu a hlavním městem spolkové země Bádensko-Württembersko.Město se nachází na krásném místě v bočním údolí na Neckartal. Stuttgart má důležitou funkci jako jiho-německé průmyslové a obchodní centra, stejně jako regionální komunikačního jádra.

Stuttgart má asi 600.000 obyvatel (2010), a je hlavní utdanningsby – včetně dvě univerzity, umění akademie a vysoké školy hudby a divadelní umění.

Stuttgart byl založen cca. 1250 – a byl po několik staletí města bydliště hrabat a vévodů Württemberg – a od roku 1806 až do sjednocení Německa v roce 1860, město bylo hlavním městem království Württemberg.

Také Stuttgart byl – stejně jako většina ostatních velkých městech v Německu – silně potlučený během 2 Světová válka. Některé historické budovy utekl škody – včetně Stiftskirche z 1321 a Altes Schloss od roku 1500. Ta je nyní domovem pro archeologické a historické muzeum.

Několik velkolepý zámek nedaleko Stuttgartu je zachována. To zahrnuje Schloss Rosenstein, kde dnes existuje přírodovědecké muzeum a Neues Schloss.

V centru se nachází několik moderních budov, které stojí mimo – v první řadě Neues Rathaus z roku 1950 a Carl-Zeiss-Planetarium v ​​roce 1970.

Stuttgart jinak má řadu muzeí a kulturních institucí předvést. Nejdůležitější z nich je obrovský státní divadlo a koncertní sál Liederhalle.

Další populární turistická atrakce ve Stuttgartu zkušeností centrum SL-centrum (který zahrnuje ubytování, restaurace tématu, divadlo, kino, kasino, vířivka a nákupní možnosti). Centrum má tři miliony návštěvníků ročně.

Také zoologická-botanická zahrada Wilhelmina, je hlavní turistickou atrakcí ve Stuttgartu. To je největší svého druhu v Evropě – včetně 9000 různá zvířata, akvárium s krokodýlím haly a obrovská sbírka orchidejí.

V opačném případě, Bad Cannstatt – se všemi svými lázněmi – stojí za návštěvu.

Nejbližší letiště je Stuttgart Airport, který se nachází 13 km jihozápadně od centra města.