Autopůjčovna Bonn

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bonn

Najděte levné autopůjčovny v Bonn vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bonn. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bonn

Autopůjčovna Bonn
Půjčovna aut Bonn

Bonn se nachází v západní části Německa, konkrétně v Severním Porýní-Vestfálsku.Město bylo dříve hlavním městem Spolkové republiky Německo. Některé části německé centrální správy ještě se sídlem v Bonnu. Rýn protéká přes centrální a sousedství na obou stranách řeky jsou spojeny třemi mosty. Počet obyvatel Bonnu je asi 315.000 obyvatel (2010).

Mnoho pracovních míst zmizel, když vláda, Spolkový sněm, a zahraničních ambasád se stěhoval do Berlína po Německu byl sjednocený.Několik z nich, nicméně, protože byl nahrazen řadou mezinárodních organizací (včetně některých úřady OSN) se usadili zde.

Historie města sahá až do cca. rok 40 AD Kr., Když Římané postavili pevnost Castra Bonnensia okolí. První ve středověku, nicméně, Bonn je město důležité.

Staré město Bonn – Altstadt – je velmi krásná, a zde jsou některé z nejslavnějších památek. Dodává se jako dětský domov skladatele Ludwiga van Beethovena, který je nyní muzeum. Je třeba rovněž poznamenat, že Bonn má samozřejmě své Beethoven Halle – velký kongresový a koncertní sál, kde každý 3 let pořádá festivaly. Také Kunst-und Ausstellungshalle a historické muzeum „Haus der Geschichte“ jsou důležité kulturní instituce v bývalém hlavním městě.

Další historické památky v Bonnu, staré radnice z roku 1700, který se nachází v centru města Markplatz. K dispozici je také město je katedrála, která byla zahájena v roce 1000 je. Elector Starý zámek je velká 1700s budova, a je nyní hlavní budova Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität. Impozantní Palais Schaumburg – postaven v letech 1858 až 1860 by měly být uvedeny. Budova je v současné době používá, včetně pro úřední reprezentačním účelům.

Nejbližší letiště je Kolín nad Rýnem-Bonn Airport, který se nachází na okraji Kolína – cca. 24 km severně od Bonnu.