Autopůjčovna Hannover

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Hannover

Najděte levné autopůjčovny v Hannover vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Hannover. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Hannover

Autopůjčovna Hannover
Půjčovna aut Hannover

Hannover se nachází v severním Německu a hlavní město německé spolkové země Dolní Sasko.Město leží na řece Leine a má cca. 520.000 obyvatel (2010). Hannover je hlavní průmyslové město v Dolním Sasku – a také centrální komunikační rozbočovač.

Hannover byl založen kolem roku 900, a byl člen středověké Hanseatic ligy. Pro období v roce 1800 bylo město hlavním městem malého království (se stejným názvem jako město).

Tak jako v mnoha jiných německých měst byly také staré město (Altstadt) v Hannoveru těžce zničeno během 2. Světová válka. Jen několik starých budov byly rekonstruovány v původním stylu. To zahrnuje Altes Rathaus z 1400s a Marktkirche od 1300s. Nicméně, tam je obrovské množství moderních budov ve městě. Jedním z nich je Neues Rathaus v roce 1913.

V roce 2000, EXPO místo v Hannoveru. V této souvislosti, že zvedl několik výstavních sálů – a pravidelně uspořádané různé velká kabina a vystavuje zde, včetně Die Deutsche Messe průmysl (CeBIT). V opačném případě, Hanover a nabízí řadu zajímavých muzeí a kulturních institucí. Jedním z nejdůležitějších je divadlo Landes, který má také velkou operní jeviště.

Hanover je také město s mnoha parky a zelené plochy. Mezi nimi jsou Herrnhäuser Garten velmi dobře navštívené – možná hlavně kvůli mimořádně krásné barokní zařízení – který zahrnuje několik velkolepé fontány, sochy, jeskyně a malé hrady. Také Berggarten je oblíbenou turistickou destinací, představovat jak Koupání a vodní sporty. A Eilen Ride-les je zoologická zahrada je důležitou součástí parku.

Každoroční událost, která je charakteristickým znakem Hannoveru, je „Schützenfest“. Je oslava, která trvá po dobu deseti dnů, sbírání hodně z populace města kolem stanů, pivních zahrádek a různých kulturních akcí.

Nejbližší letiště je Hannover-Langenhagen Airport, který se nachází 10 mil severně od centra města.