Autopůjčovna Saarbrücken

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Saarbrücken

Najděte levné autopůjčovny v Saarbrücken vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Saarbrücken. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Saarbrücken

Autopůjčovna Saarbrücken
Půjčovna aut Saarbrücken

Saarbrücken je město v zemi Sársko v jihozápadním Německu, nedaleko od Francie.Město se nachází v hustě osídlené oblasti a má populaci 176.135 obyvatel (2011).

Saarbrücken býval průmyslovým centrem, zejména proto, že z uhelných dolů v okolí. Město a byl známý pro výrobu železa a oceli, cukr, pivo, keramika, optické přístroje, stroje a stavební materiály. Ale město ztracený význam jako průmyslové centrum v posledních desetiletích v souvislosti s dolech ztracených jeho ziskovost.

Historické památky patří Saarbrücken kamenný most přes Saar (1546), gotický kostel sv Arnual, Saarbrücker Schloss (hrad z období kolem roku 1700) a staré město s názvem St Johanner Markt.

Staré Město je známo, že mají řadu dobrých restaurací, útulných kaváren a butiků. Těžký potřebuje získat krásné barokní Ludwigskirche. Europa Galerie je nákupní centrum, které se liší od většiny, protože se nachází v krásné, důstojné historické budově.

Ve dvou obdobích v roce 1900 (1919-1935 a 1945-1957) byly Saarbrücken část Saar území pod francouzskou správou. Z tohoto důvodu a blízko k Francii udržel některé francouzské vlivy.

Saarbrücken Airport se nachází 11 km od centra města Saarbrücken.