Autopůjčovna Štrasburk

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Štrasburk

Najděte levné autopůjčovny v Štrasburk vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Štrasburk. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Štrasburk

Autopůjčovna Štrasburk
Půjčovna aut Štrasburk

Štrasburk (německy: Strassburg) Nachází se v severovýchodní Francii– Alsasku, a je hlavním městem oddělení Bas-Rhin.Město má 273.000 obyvatel (2010), a odhaduje se, předměstí, jeho populace vzroste na téměř 440.000 obyvatelCentrum města se nachází na řece Ill, ca. 4 km západně od Rýna.

Štrasburk je důležitá komunikace, obchodní a kulturní centrum v této části Francie. Mnoho mezinárodních organizací a institucí, které jsou zde také umístěny – včetně Evropský soud pro lidská práva a Rady Evropy. Kromě toho, že Evropský parlament udržuje své zasedala zde.

Město je také vzdělávací centrum s několika univerzit a vysokých škol. Štrasburk je nejstarší univerzita, založená v roce 1538. Středověké Štrasburk se střídal mezi bytím francouzština a němčina město – ale od roku 1919 se Alcas region byl součástí Francie. Město je poměrně silně ovlivněna německou historií.

Mezi hlavní atrakcí Štrasburku patří Staré Město, která se soustředí na ostrově v řece Ill byl založen již v římských dobách jako pevnost. Staré město se vyznačuje dobře dochovaných staveb a úzkými, malebnými uličkami. Celé město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Ze starého města je mnoho zajímavých jednotlivých budov jsou Katedrála Notre Dame, který byl zahájen v roce 1000 je. To je známé pro své krásné oken z barevného skla a orlojem. Nedaleko je palác „Palais des Rohan“ z období kolem roku 1700. To zahrnuje učení počet zajímavých uměleckých děl a archeologické muzeum.

Mírně v jihozápadní části starého města, zjistíme, že vzrušující čtvrtinu „La Petite France“ – s malebnými hrázděnými domy, intimní restaurace, hotely a obchody se suvenýry. V souvislosti s tím, že „Pont Couvant“ s výrazným mostem / přehradní a čtyři přežívající věží, z 1200s. Zde najdeme i pěkný parčík „Bain-aux-Plantes.“ Kromě toho, Muzeum moderního umění „Musée d’Art Moderne et Contemporain“, obsahující umění od 1860s kupředu směřující do naší doby.

Návštěva Quartier Allemand (německy čtvrtletí) v centru města se také doporučuje. Čtvrtina dominuje budov v neoklasicistním stylu. Nebo si můžete vzít na krátký výlet na sever od města, a odložit staré Imperial Palace „Palais du Rhin“ návštěvu.

Nejbližší letiště je Štrasburk Airport, který se nachází 10 km jihozápadně od města.