Autopůjčovna Dornbirn

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dornbirn

Najděte levné autopůjčovny v Dornbirn vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dornbirn. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dornbirn

Autopůjčovna Dornbirn
Půjčovna aut Dornbirn

Rakouského města Dornbirn se nachází v blízkosti Bodamského jezera, a má asi 46.000 obyvatel (2012). Je to stav největšího města spolkové zemi Vorarlbersko – a administrativní centrum. Město je také důležitým obchodním centrem pro region a dopravní rozbočovač.

Dornbirn se nachází v blízkosti hranic mezi těmito třemi zeměmi, Rakouska, Německa a Švýcarska.Dornbirn se také stát součástí metropolitní oblasti, která zahrnuje německé město Lindau a Švýcarskou St Margrethen. Město se nachází na obou stranách Dornbirn řeky.

Dornbirn ukázal jako obce v 1200s, ale to byl pravděpodobně osídlení zde dříve než to. Oficiální státní nedosáhl Dornbirn až do roku 1901. Tradičně, textilní a vaření průmysly byly důležité – a od roku 1949, má roční textilní výstava se konala tady. Dornbirn dostal její první tkalcovnu v roce 1795, a to je také Vorarlbersko je nejstarší pivovar – Mohrenbräu.

Většina budov v Dornbirn se vyznačuje 1800 – a 1900-století architektonické styly, a obytné oblasti kolem centra se skládá z velkého počtu rozptýlených parsellhus zastavěné plochy.

Město je hlavní atrakcí je „Rotes Haus“ – typická tradiční stavba z údolí Rýna, postavený v roce 1639. Dům má hodně z jeho historie domu hosta, a je ještě běh takhle – kromě skládá z nejoblíbenějších restaurací Vorarlbersko. „Rotes Haus“ je Dornbirn důležitým mezníkem.

Jiné populární destinací je město historické muzeum „Stadtmuseum Dornbirn“, stejně jako příroda a technika muzeum „Inatura“, který přijala moderní mulimediaverktøy používat ve svých kampaních. Jinak Dornbirn často používané výchozí bod pro výlety podél krásného Bodamského jezera, kde rekreačních příležitostí je mnoho.

Nejbližší mezinárodní letiště je Friedrichshafen Bodensee Airport, který se nachází 48 km severozápadně od Dornbirn (na německé straně hranice).