Autopůjčovna Klagenfurt

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Klagenfurt

Najděte levné autopůjčovny v Klagenfurt vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Klagenfurt. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Klagenfurt

Autopůjčovna Klagenfurt
Půjčovna aut Klagenfurt

Klagenfurt (od 2007 Klagenfurt am Wörthersee) je hlavním městem rakouského státu Korutanech, a má necelých 100.000 obyvatel (2011). Jižně od města je pohoří Karavanky, která tvoří hranici s Slovinsko.Západně od města leží jezero Wörth.

Klagenfurt je jak významným průmyslovým městem a dopravním uzlem. Kromě toho, je město známé pro jeho mnoho veletrhů.

Klagenfurt byl založen v pozdní 1100 a se stal hlavním městem Korutan v roce 1518. V roce 1544, město bylo kompletně zničeno požárem. Po přestavbě na Klagenfurt nejdůležitější pevnost v Rakousku. Po 1. Druhá světová válka Jugoslávie nároky na město, ale referendum v roce 1920 zajistit, aby zůstaly rakouské Klagenfurt.

Klagenfurt obdrží velký příliv turistů každý rok – a město má také mnoho atrakcí předvést, včetně řada zajímavých muzeí. Jednou z nejdůležitější je historické muzeum „Kärntner Landes Museum“, který je jedním z největších muzeí v Rakousko.Kromě několika muzeí umění ve městě. Nejznámější z nich je „Die Stadt Galerie Klagenfurt“ – výstava klasické moderny a „Das Muzeum moderního umění Korutanech“ – výstava současného umění.

Existuje také mnoho scénických kostely ve městě, kde Klagenfurter Dom z roku 1581 je největší. Funguje také jako katedrála pro diecézi Gurk. Také krásné církev „Heiligengeistkirche“ je oblíbenou destinací – a bývalý středověký klášter „Pin Viktring“.

Jedním z nejdůležitějších non-církevních staveb ve městě jsou „Landhaus Klagenfurt“, uváděna jako poslední v 1500s. Části budovy přidělené dnes Parlament v Korutanech.

Jinak, všechny staré centrum Klagenfurtu atrakcí samo o sobě. Také v oblastech v okolí města je řada míst – včetně dvacet starý hrad a řada krásné parku, tam jsou také krásné pláže a pronájem nabízející lodí.

Nejbližší letiště je Klagenfurt Airport, který se nachází 3 km severovýchodně od centra města.