Autopůjčovna Benátky

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Benátky

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Benátky od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Benátkách přes nás.

Průvodce Benátkami

Bilutleie Venezia
Benátky Půjčovna aut

Benátky se nacházejí v severovýchodní části Itálie na Jaderském moři a jsou hlavním městem regionu Benátsko. Město má asi 270 000 obyvatel (2011). Benátky se nachází na 118 ostrovech v Laguna Veneta (Benátská laguna), a město je velmi známý pro své kanály,gondoly, jeho architektura a jeho historie.

Benátky mají více než 40 km kanálů a nejznámější je „Canal Grande“. Město má více než 400 mostů, které spojujíměsto dohromady , a velká část osobní i nákladní dopravy probíhá na kanálech.

Benátky jsou oblíbenou turistickou destinací a asi 15 milionů návštěvníků města ročně. Cestovní ruch je také hlavním zdrojem příjmů města.

Atrakcí

Historické centrum Benátek se hemží kanály a nabízí mnoho majestátních paláců, kostelů a úzkých uliček. 12.-století Dogeho palác – „Palazzo Ducale“ – je jedním z nich, a to bylo dříve vládní budovy a soudní síně.

Náměstí svatého Marka – „Piazza San Marco“ je oblíbeným místem setkání turistů v Benátkách. Náměstí je 175 metrů dlouhé a 82 metrů široké a je obklopeno kancelářskými budovami z 15. K dispozici je také bazilika svatého Marka „Bazilika San Marco“ z roku 1063 s 99 metrů vysokou věží s hodinami, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

Benátky jsou světově proslulé svými kanály a výlety lodí s gondolami.

Jinak jsou oblíbenými atrakcemi Most vzdechů z roku 1597 a most Rialto z konce 16.

V Benátkách se každoročně koná umělecká, hudební a divadelní činnost.

Prozkoumejte Benátky s pronájmem vozu

Ačkoli v Benátkách je více než dost vidět a zažít, není špatné, aby se žádné výlety na jiná místa v regionu. V této oblasti Itálie existuje velmi mnoho zajímavých měst, které mají dlouhou a zajímavou historii. Je také kousek od Alp, s krásnými horskými vesnicemi v krásné přírodě. Zde jsou některé návrhy na nejoblíbenější jednodenní výlety pronájem auta.

Nábřeží v Jesolo.

Lido di Jesolo – Přímořské letovisko s výbornou pláží

Pokud máte pocit, že se opalujete a koupete v Benátkách, malé město Jesolo je vynikajícím místem, kam se můžete vydat. Tam najdete jednu z největších a nejlepších italských pláží, Lido di Jesolo. Písek je čistý a pohodlný, je zde prostor pro tisíce koupajících se najednou a najdete vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt na slunci. Lehátka se rozmisťují podél několikakilometrové pláže a lze si je pronajmout za rozumnou cenu. K dispozici jsou také čisté a čisté toalety a sprchy. Podél pláže najdete bary, restaurace a kavárny v blízkosti. Ve večerních hodinách a v noci je na pláži živý lidový život,ale Lido di Jesolo je stále velmi bezpečné a přátelské místo pro rodiny. Mnoho lidí se skutečně rozhodne zůstat zde, když mají v první řadě v úmyslu zažít Benátky. Vzdálenost je krátká a zřídkakdy je špatné vybrat si hotel, který se nachází na krásné pláži.

  • Z Benátek do Lido di Jesolo je to asi 45 kilometrů. Cesta vede na pevnině kolem zálivu a trvá asi 45 minut.
Bazilika San Vitale je zdobena krásnými mozaikami z 5. a 6. století.

Ravenna – Mozaikové město na Jaderském moři

Ravenna je středně velké město, které se nachází v určité vzdálenosti jižně od Benátek, podél pobřeží Jaderského moře a poblíž Rimini. Století bylo hlavním městem západní římské Vestromerske riket på 400-talletříše a v následujících staletích se Ravenna etablovala jako centrum umění, kultury, náboženství a obchodu. Město má staré centrum města s 8 budovami, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO,stejně jako mnoho dalších památek. Mezi nejznámější patří mauzoleum Galla Placidaa bazilika San Vitale, z nichž obě jsou zdobeny krásnými mozaikami z něj 5. a 6. století. V Ravenně se často konají klasické koncerty se slavnými umělci, je zde mnoho kulturních festivalů a město apeluje zejména na zájemce o historii. Potravinové tradice jsou také něco, na co mohou být obyvatelé hrdí, a najdete restaurace, které podávají vynikající jídlo ve všech cenových rezortech. To je také nedaleko od centra města, dokud se nedostanete krásné pláže na Jaderském moři.

  • Z Benátek do Ravenny je to 144 kilometrů, pokud jedete nejrychlejší cestou, která vede podél pobřeží. Doba jízdy je pak asi 2 hodiny a 15 minut.

Cortina d’Ampezzo

Většina lidí říká Cortina pouze tehdy, když se odkazují na Cortina d’Ampezzo, a město je dobře známé jako jeden z největších lyžařských destinací v Itálii. Nachází se v Dolomitech, hornaté oblasti, která patří k Alpám v jižním Tyrolsku. Pokud navštívíte Benátky v zimě a máte auto, je to město, kam jít na lyže. V oblasti je více než 100 upravených sjezdovek, které dohromady tvoří více než 1200 kilometrů tras. Cortina je také skvělým místem, kde se můžete v létě zastavit. Dolomity jsou stejně krásné a na vrcholky se dostanete buď lyžařskými vleky, gondolami nebo pěšky. Samotné město se vyznačuje krásnou osadou, obklopenou stejně krásnou přírodou. Nákupní možnosti jsou dobréa v Cortině najdete více než dost lahodných restaurací, kaváren a barů.

  • Z Benátek do Cortiny d’Ampezzo je to 158 kilometrů. Jízda bez zastavení obvykle trvá asi 2 hodiny.
V Dolomitech leží město Cortina d’Ampezzo, které je známé jako jedna z největších lyžařských destinací v Itálii.
V centru je mnoho krásných budov od středověku s dobrou kombinací architektonických stylů.

Padova – jedno z nejkrásnějších velkých měst v severní Itálii

Padua je poměrně velké město s přibližně 215 000 obyvateli. To je věřil být jedním z nejstarších měst v severní Itálii, a je řekl, aby byl poprvé založen trojským princem Aeneid asi 1200 let f.Kr. Centrum města je považováno za velmi krásné a najdete zde mimo jiné nejstarší botanickou zahradu na světě. Zahrada je z roku 1545 a je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. V centru je samozřejmě také mnoho krásných budov od středověku, s dobrou kombinací architektonických stylů. Kultura a umění jsou dva pojmy, které charakterizují Padova. Mnoho známých umělců zde vzniklo nebo se usadilo ve městě. V městských muzeích můžete vidět některé z nejznámějších obrazů a soch na světě. Najdete zde také mnoho církevních budov, které jsou jedinečně zdobeny slavnými umělci. Padua je také známá tím, že má klidnou a příjemnou atmosféru než Benátky, protože v tomto městě je méně turistů. Dobré nákupní a jídelní zážitky jsou také klíčovými slovy, která lze použít o Padovi.

  • Z Benátek do Padovy je to pouhých 50 km. Půjčovna aut netrvá déle než asi 40 minut.
Ljublana má snad nejpříjemnější atmosféru mezi evropskými metropolemi.

Lublaň – nejpříjemnější hlavní město Evropy

Hlavní město Slovinska není daleko od Benátek a je jednou z nejlepších jízd, které si můžete dopřát, když jste na této straně Itálie. V Lublani najdete jedinečný noční život, velmi krásné centrum města, mnoho památek a možná nejpříjemnější atmosféru mezi evropskými metropolemi. Lublaň je také velmi bezpečné město k cestování v, a jeho obyvatelé jsou považovány za vstřícné, užitečné a rádi si popovídat s těmi, kteří přicházejí na návštěvu. Mnoho lidí chodí do Lublaně jíst v restauracích. Vaření se stalo důležitou složkou městské kultury a restaurace čerpají inspiraci jak lokálně, tak ze sousedních zemí. Přístup k surovinám všeho druhu je velmi dobrý. Je cenově dostupné jíst v Lublani, a to i v luxusních restauracích. Tam je také vždy něco kulturně vzrušujícíděje ve městě. Zkontrolujte předem, pokud můžete chytit koncert nebo festival, když se zastavíte.

  • Z centra Benátek do Lublaně ve Slovinsku je to asi 240 kilometrů. Cesta tam trvá asi 2 hodiny a 40 minut.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Pokud jste na jednodenním výletu do Benátek, zvažte, že necháte své auto v jednom z pevninských parkovacích míst,hned vedle ponte della Libertà. Odtud můžete vzít loď nebo autobus do města. Samotné centrum města je nejdostupnější pěšky nebo v gondole a motorová vozidla tam nejsou povolena. Převážná většina historického centra města se nachází v takzvané zóně ZTL (Zona Traffico Limitato). K dispozici jsou také některá parkovací zařízení na konci mostu na ostrově samotném a v blízkosti vlakového nádraží, ale zde jsou ceny za parkování o něco vyšší.

Letiště se stalo čtvrtým největším v Itálii měřeno v počtu cestujících.

Letiště

Letiště obsluhující Benátky se nazývá Benátské letiště Marco Polo. Nachází se na pevnině severně od města, jen kousek jízdy přes most Ponte della Libertà do centra města. Vzhledem k popularitě Benátek, letiště se stala čtvrtou největší v Itálii, pokud jde o počet cestujících. Ročně přijede a odejde asi 11 milionů lidí. Můžete letět přímo do Benátek z většiny evropských velkých měst po celý rok. Existují také přímé lety z několika měst ve Spojených státech, Emirátecha některých kopích v severní Africe.

Autopůjčovny na letišti Marco Polo jsou shromážděny v samostatném centru v blízkosti parkoviště označeného P1. K dispozici je také pronájem auta budete vyzvednout, a také dodat na stejném místě. Centrum se nachází ve třetím patře budovy terminálu. K dnešnímu dni je na tomto letišti 10 autopůjčoven, včetně mezinárodních hráčů, jako jsou Sixt, Hertz, Europcar, Avis a Enterprise, stejně jako některé italské společnosti jako Maggiore a Autovia.

  • Z benátského letiště Marco Polo do centra Benátek je to asi 13 kilometrů. Cesta trvá asi 15 minut.