Autopůjčovna Benátky Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Benátky Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Benátky Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Benátky Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Benátky Letiště

Autopůjčovna Benátky Letiště
Půjčovna aut Benátky Letiště

Venice Marco Polo Airport (VCE) se nachází na pevnině, asi 15 kilometrů severně od centra města Benátek a je jedním z hlavních letišť v severní Itálii.Letiště slouží 8000000 cestujících ročně (2011), a je tak jedním z pěti nejrušnějších letišť v zemi.

Italská název letiště je „Aeroporto di Benátky Marco Polo“.

41 leteckých společností – včetně společností SAS, Norwegian, švýcarských vzdušných a KLM – mají přímé lety z benátského letiště Marco Polo do téměř 50 destinací v Norsku iv zahraničí.

Letiště bylo otevřeno v roce 1960 a má jednu odbavovací halu. Existuje spousta vybavení pro cestující – včetně dobrého výběru obchodů, kaváren / restaurací / kaváren, stejně jako informační pult, banky, bankomaty, pošta, modlitební místnost, stanice první pomoci, sauna / masážní salon a pošta. K dispozici je také Wi-Fi připojení na letišti a budovy terminálu je dobře přizpůsoben pro tělesně postižené.

Doprava z letiště do centra Benátek složena převážně z autobusem nebo taxíkem. Kromě toho, jeden může cestovat po moři lodí autobusy okolí budovy terminálu, a vstupenky lze zakoupit v příletové hale. Čluny „Alilaguna“ jezdí každých 15 min. do středu.

Pokud chcete půjčit auto v Benátkách, celkem 10 společností, autopůjčoven jejích dceřiných společností v příletové hale letiště. K dispozici je také údajný a mezinárodní subjekty jako Avis, Hertz, Europcar a Thrifty.