Autopůjčovna Bergamo Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bergamo Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Bergamo Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bergamo Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bergamo Letiště

Autopůjčovna Bergamo Letiště
Půjčovna aut Bergamo Letiště

Bergamo Airport (BGY) – která nese oficiální název „Internationale Aeroporto Orio al Serio“ – se nachází asi 5 km jižně od Bergamoa přibližně 45 km severovýchodně od Milána.To slouží jako hlavní letiště oblasti Bergamo, a jako jeden ze tří mezinárodních letišť Milan. (Další dva jsou Milan-Malpensa a Linate v Miláně). To je zvláště nízkonákladoví dopravci, které používají Bergamo Airport. Celkem 4,5 milionů cestujících projít tímto letištěm každý rok.

Chcete-li, a od letiště Bergamo jsou nabízeny cenově dostupné cestování do řady destinací po celé Evropě. Největší hráč je irská letecká společnost Ryanair.

Nejúčinnější způsob, jak se dostat z letiště Bergamo do centra Bergama je vzít shuttel autobusem. Cesta trvá asi 15 minut. Taxi je samozřejmě také možnost. Stanice v Miláně, vlaky na nádraží v centru města Bergamo.

Pokud chcete půjčit auto v Bergamu, několik mezinárodních agentur půjčení auta, jejich dceřiných společností v příletové hale na letišti. Zde najdeme například na uznávaných hráčů, jako Auto Europe, Avis, Europcar, Hertz, Sixt a Maggíori.

Nejsou žádné hotely na letišti, ale okolí, tak „Star Hotel Cristallo Palace“ a „Hotel Piemontese“.

Bergamo Airport má řadu zařízení pro cestující – včetně několika restaurací, barů a obchodů.Některé obchody se specializují na italské módy a různých luxusních předmětů, zatímco jiní se zaměřili na typické produkty regionu Lombardie. Kromě toho, lékařské středisko, lékárna, VIP Lounge a ATM na letišti.