Autopůjčovna Bari Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bari Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Bari Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bari Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bari Letiště

Autopůjčovna Bari Letiště
Půjčovna aut Bari Letiště

Bari Airport (BRI) je součástí „Aeroporti di Puglia“, který zahrnuje letišť Brindisi, Foggia a Taranto. Bari Airport se nachází 11 km severozápadně od Baricentrum – a je také často nazýván „Karol Wojtyla Airoport“ – pojmenovaný po polském papeže Jana Pavla II křestní jméno.

Tam jsou pravidelné lety mezi letiště Bari a různých destinací v Evropě, stejně jako letiště je široce používán pro charterové. Letiště slouží zhruba 1,6 milionu cestujících ročně.

Chcete-li získat z letiště Bari do centra města Bari, můžete buď použít raketoplán nebo taxi. Z letiště se také vyjádřit vlaky na takové Říma Neapol.

Pokud chcete půjčit auto v Bari, může být snadno uspořádány v příletové hale letiště. Kde je kontrolní limity pro množství mezinárodních agentur půjčoven – včetně Auto Europe, Avis, Europcar, Hertz, Thrifty a QUICK.

Nejsou žádné hotely na letišti oblasti, ale „Palumbo Albergo Hotel“ a „Hotel Residence Riviera“ se nachází u jezera vpravo u letiště.

Existuje více než 20 obchody vybrat z na letiště Bari – pokud takové Pro noviny akviziční,, knihy, tradiční potraviny, elektroniku, hračky, šperky, mobilní telefony, kosmetika a různé místní speciality. Tam je také několik kaváren, restaurací a barů na letišti.