Autopůjčovna Řím

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Řím

Najděte levné autopůjčovny v Řím vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Řím. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Řím

Autopůjčovna Řím

Půjčovna aut Řím

Řím je hlavním městem Itálie, a je centrálně umístěný v zemi – v regionu Lazio.Řím má asi 2,7 milionu obyvatel (2011), a je správním, kulturním a náboženským centrem. V Římě je také Vatikán, který je ovládán papežem, a je duchovním a správním centrem římsko-katolické církve.

Rome se nachází na obou březích řeky Tevere (Tiber) – asi 25 km od pobřeží Středozemního moře. Město je důležitý národní a mezinárodní dopravní uzel.

Město má velký turistický ruch a je známý pro jeho mnoho archeologických a uměleckých historických skvostů. Kromě toho, Řím má mnoho muzeí a galerií – včetně Národní muzeum moderního umění. Město také má 400 kostelů, operní domy a bohatou divadelní a kulturní život.

Některé světově proslulé památky v Římě patří Vatikán se náměstí svatého Petra Bazilika svatého Petra a vatikánských muzeí, impozantní amfiteátr “Colosseum” z roku 80 nl Kr, slavný kašna “Fontana di Trevi” v roce 1766, archeologické naleziště “Roman Forum” -. Se zříceninami z doby římské, budova “Pantheon” z roku 125 nl Kr. a “Palazzo Benátky“- palác z 1400s, která je nyní muzeum s exponáty umění / umění od středověku a renesance.

Město je hlavní letiště ” Leonardo da Vinci International Airport – Fiumicio“se nachází 40 km jihozápadně od centra města.

Letiště ” Ciampino Airport“se nachází 14 km jihovýchodně od centra města, a má většinou Chartou a domácím lety.

Menu