Autopůjčovna Neapol Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Neapol Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Neapol Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Neapol Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Neapol Letiště

Autopůjčovna Neapol Letiště
Půjčovna aut Neapol Letiště

Naples Airport (NAP) je mezinárodní letiště se nachází v jižní Itálii, 7 km severně od města Neapol.Letiště je volána v italském „Aeroporto di Neapol – Capodichino“, a je hlavním letištěm v regionu.

Naples Airport má pravidelné lety do tuzemských i zahraničních, a letecké společnosti jako Air Lingus, Air Berlín, Air France, Alitalia, British Airways, Timberlid Sterling a easyJet mají oba trvalé a sezónní cesty do různých destinací – včetně Dublinu, Berlíně, Paříži, Londýně a Kodaň.

Letiště slouží 4100000 cestujících ročně (2011), a má dvě odbavovací haly. Terminál 2 se používá především pro charterové.

Existuje celá řada zařízení na letišti pro návštěvníky, včetně Několik obchodů, snack bary, kavárna, self-service restaurace, informační pult, business centrum, VIP salonky, lékařské centrum, banky, bankomaty, úřady směnárenské a poštovní úřady.

Nejsou žádné hotely na letišti, ale v blízkosti je „Charming International Hotel“.

Chcete-li získat z letiště do centra Neapole, můžete si vzít autobus nebo taxi. Práce je také underway stavět metro. To bude pravděpodobně připraven do roku 2013.

Pokud chcete půjčit auto v Neapoli, autopůjčovny Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Thrifty jejích poboček v příletové hale letiště.