Autopůjčovna Milán

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Milán

Najděte levné autopůjčovny v Milán vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Milán. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Milán

Autopůjčovna Milán

Půjčovna aut Milán

Milan se nachází v severní Itálii, a je hlavním městem regionu Lombardie.Město má asi 1,3 milionu obyvatel (2011), zatímco metropolitní oblast včetně předměstí má populaci 7.500.000.

Milan je italský druhé největší město (po Římě), a země je hlavní průmyslové, finanční a obchodní centrum.Město je také důležitým dopravním uzlem.

Milan se nachází mezi řekami Ticino a Adda v úrodné roviny, ca. 120 m

Milan je jedním z předních světových módních měst, a je nákupním rájem pro nakupující. Kromě toho, město je významným kulturním centrem, a je známý pro jeho četné kostely, muzea, umělecké galerie, koncertní sály a divadla.

Jeden z nejpopulárnějších turistických atrakcí starého města milánské s katedrálou Duomo “” z bílého mramoru z 1522. Katedrála je 3. největší v Evropě, a je postaven v gotickém slohu.

Také slavný Opera house “Teatro alla Scala” od 1778, návštěva. Opera je jeden z světa je největší, s 3600 místy k sezení.

Další zajímavosti v blízkém okolí Sempione Park s Sforza paláce z 1400s, Leonardo da Vinci muzeum a Muzeum umění “Pinacoteca di Brera”

Město má dvě mezinárodní letiště – Milan Malpensa Airport, se nachází 45 km severozápadně od centra města (a největší) a Milan Linate Airport, což je 10 mil na východ od centra města.

Menu