Autopůjčovna Milan

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Milan

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Milán od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Miláně přes nás.

Milan průvodce

Bilutleie Milano
Milan Půjčovna aut

Milán se nachází v severní Itáliia je hlavním městem regionu Lombardie. Samotné město má asi 1,3 milionu obyvatel (2011), zatímco metropolitní oblast vč. předměstí mají 7,5 milionu obyvatel.

Milán je druhé největší italské město (po Římě)a hlavní průmyslové, finanční a obchodní centrum v zemi. Město je také důležitým dopravním uzlem.

Milán se nachází mezi řekami Ticino a Adda na úrodné pláni, ca. 120 metrů nad mořem.

Atrakcí

Milán je jedním z předních světových módních města je nákupním rájem pro nakupující. Kromě toho je město významným kulturním centrema je známé svými četnými kostely, muzei, uměleckými galeriemi, koncertními sály a divadýly.

Milán je jeden z velkých cenově drahých obchodů pro módní nadšence. Existuje spousta lukrativních designových obchodů – z nichž mnohé lze nalézt v Módním Quadrilatero.

Jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Miláně je Staré Město s katedrálou „Duomo“ z bílého mramoru z roku 1522. Katedrála je 3.července. největší v Evropě, a je postaven v gotickém stylu.

Také slavná opera „Teatro alla Scala“ z roku 1778 doporučila návštěvu. Opera je jednou z největších na světě a má 3600 míst.

Mezi další zajímavosti patří: park Sempione s palácem ve Sforzě z 15.

Prozkoumejte Milán s pronájmem vozu

Neměli byste jet daleko mimo italské módní metropole Milán, dokud nezažijete úplně jiný svět. Tato část země je plná krásných malých měst, a zejména těch, které leží proti Alpám, a ty, které jsou dandered kolem slavných jezer. Centrálně umístěný ve vztahu k většině věcí, Milán je ideální město, které má jako výchozí bod pro výlety. Zde jsou některé návrhy na nejoblíbenější autopůjčovny řízení.

Zažijte Benátky v gondole přes mnoho kanálů.

Benátky – Město historie Fanoušci a romantici

Canal město Benátky je postaven na 117 malých ostrovů,uvnitř zálivu v Jaderském moři. Milán lze obvykle nalézt za méně než 3 hodiny, pokud máte k dispozici pronájem auta. Ačkoli většina lidí upřednostňuje jednu nebo více nocí při návštěvě slavného města, je docela možné, aby se tam jen jednodenní výlet. V Benátkách si můžete vybrat a škrábat mezi světově proslulými památkami, projít se gondolou po kanálech,jíst dobré jídlo, nakupovat a zažít všechny druhy uměleckých akcí. Město je samozřejmě téměř zcela bez auta nejlépe se můžete dostat pěšky nebo taxíkem lodí. Na okraji centra města najdete mnoho parkovacích míst a několik z nich zajišťuje dopravu do centra města.

  • Z Milána do Benátek je to asi 270 km, pokud jedete po dálnici přes Bergamo a Brescia. Bez zastavení bude cesta trvat mezi 2,5 a 3 hodinami.
Idylické Bellagio u jezera Como.

Bellagio – Pearl ve společnosti Lago di Como

Jezero Como je mnohými považováno za nejexkluzivnější z italských jezer. Malá města, která leží kolem moře, jsou často velmi malebná a možná bellagio je ten, který stoupá na vrchol. Bellagio se nachází na špičce na jižním konci moře a je přezdíván „Perla jezera Como“. Zde lidé cestují na procházku v útulných malých ulicích, mezi nádhernými budovami,jít do rodinných restaurací, projít se v krásných zahradách a vychutnat si ticho a klid moře. K dispozici je také spousta aktivit, jako je plavání a výlety lodí. Jedním z nejoblíbenějších výletů v okolí Bellagio je jízda trajektem do vesnic na ostatních březích jezera Como, jako je Castello di Vezio a Menaggio.

  • Z centra Milána do vesnice Bellagio je to 80 km, pokud jedete přes Lecco. Doba běhu je asi 1 hodina a 30 minut.
Rybářská vesnice je postavena na strmých útesech až k moři. Domy vynikají barvou v čerstvých barvách.

Cinque Terre – Pět barevných rybářských vesnic

Cinque Terre znamená „Pět zemí“ a je označením pěti malých rybářských vesnic a okolí. Vesnice jsou Vernazza, Corniglia, Riomaggiore, Manarola a Monterosso al Mare. Jsou charakterizovány skutečností, že jsou postaveny na útesech, které se vrhají dolů k moři, a mnoho útulných domů je namalováno v čerstvých barvách. Všechny jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCOa italské orgány udělily oblasti Cinque Terre status národního parku. Nejsou to jen rybářské vesnice, které jsou krásné, ale i okolí. Zde je skvělé chodit po cestách, které vedou z vesnice do vesnice, a na silnici projdete starými pevnostmi,zříceninami a dalšími památkami. Ačkoli Cinque Terre se stala velmi oblíbenou destinací s mnoha hostujícími turisty, měli byste si dopřát výlet tam, když jste na této okraji Itálie.

  • Nejrychlejší cesta do Cinque Terre z Milána vede přes okraj Parmy, než odbočí na jihozápad směrem k moři. Trasa je pak asi 260 kilometrů a s dobou jízdy 3 hodiny a 20 minut.
Najděte klid v jedné z mnoha zelených zahrad ve Varese.

Varese – Krásné město na úpatí Sacro Monte di Varese

Varese se nachází na kopci na úpatí hory Sacro Monte di Varese. To je známé jako jeden z nejkrásnějších v Itálii, a to zejména kvůli mnoha zahrad a parků města. Mnoho zelených ploch bylo postaveno ušlechtilými a bohatými lidmi, kteří měli Varese jako resort. Město je proto přezdíváno „Versailles Milán“, což je také odkaz na impozantní Palazzo Estense, který byl postaven v 19. Není to dlouhá cesta z Milána do Varese, pokud máte pronájem auta. Návštěva je ideální, pokud míříte k jezeru Como, nebo potřebujete jen pár hodin z centra města v hektickém Miláně.

  • Z Milána do Varese je to sotva 58 kilometrů. Jedete tam s pronajatým autem asi za 1 hodinu.
Vydejte se do Alp a navštivte několik útulných vesnic.

Alpy – Lyžování a krásné vesnice

Milán není daleko od Alp, a pokud navštívíte tuto část Itálie, měli byste si dopřát výlet do hor. Existuje mnoho skvělých vesnic na švýcarské, francouzské a italské straně z čeho vybírat. Řízení auta v této oblasti je také jedinečný zážitek. V závislosti na tom, kterou trasu si vyberete, můžete projet krásnými údolími, přes mosty, které vedou přes hluboké rokle,s nádhernými horskými vrcholy na obou stranách silnice. Slavné lyžařské destinace patří mezi nejoblíbenější místa a projíždí, jako je St. Moritz, Chamonix a Zermatt. Doporučuje se také výlet do některých malých italských vesnic v Alpách. Zvažte návštěvu například Arco, Fiera di Primiero, Glorenza nebo Sterzing, které můžete snadno najít, když jedete kolem jezera Garda na cestě do Tyrolska.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Pokud se chystáte zažít Milán, to je nejlepší nechat auto z půjčovny zaparkované. Najít parkování v ulicích je obecně obtížné. Počet míst je velmi omezený a poplatek je poměrně vysoký. Kromě toho existuje několik oblastí, kde musíte zaplatit poplatek předem, než opustíte auto (vstupenky jsou k dispozici mimo jiné v stáncích a trafikách). Existuje spousta parkovacích garáží, ale pokud se nacházejí uprostřed centra města, musíte očekávat, že to může chvíli trvat, než se tam dostanete.

Doprava v centru města je hustá, ulice se často zužují a řidiči jsou poněkud intenzivnější než doma. To může být také obtížné najít cestu, pokud nemáte navigaci v autě. Mimo Milán, to je podstatně jednodušší se pohybovat v autě z půjčovny. Na hlavních úsecíchjsou dobré dálnice a mnoho tras nabízí pěkné okolí. Vezměte prosím na vědomí, že někteří řidiči jezdí rychleji, než je povoleno, a na silnicích mohou lidé zbytečně riskovat. Jezděte trochu defenzivně a věnujte zvláštní pozornost, zejména na nenápadných venkovských silnicích.

Terminál 1 na letišti Milan Malpensa.

Letiště

Letiště Milan Malpensa airport je největší letiště v severní Itáliia patří mezi 20 nejobchodovanějších v Evropě. Počet ročních cestujících se blíží 29 milionům. Letiště slouží regiony Lombardo, Piemonte a Liguria, kde najdete mnoho oblíbených destinací pro turisty. Na Miláně Malpensa jsou tři terminály, z nichž terminál 1 je ten, který zpracovává většinu dopravy přicházející ze zemí schengenského prostoru. Můžete přistát na terminálu 2, pokud letíte s nízkonákladovou leteckou společností nebo na charterovém letu.

Všechny největší a mezinárodní autopůjčovny zastoupené na letišti mají přepážky v obou terminálech. Patří mezi ně Avis, Budget, Europcar, Hertz, Thrifty, Sixt a Dollar. Kromě toho existují některé společnosti, především místní hráči, které se nacházejí pouze v jednom z terminálů, včetně Interrent.

  • Vzdálenost od letiště Milan Malpensa do centra Milána je asi 50 kilometrů. Nejrychlejší trasa vede po dálnici A8 a cesta pak trvá asi 50 minut.