Autopůjčovna Pisa

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Pisa

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Pisa od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Pise přes nás.

Pisa průvodce

Bilutleie Pisa
Pisa Půjčovna aut

Pisa se nachází v toskánském regionu severní Itáliea má asi 90 000 obyvatel (2010). Město se konkrétně nachází na řece Arno – 10 km od výtoku Ligurského moře.

Pisa je důležitým dopravním uzlem pro severní Itálii a je také důležitým obchodním a námořním městem. Mnoho turistů navštíví Pisa a městská univerzita (založená v roce 1343) má asi 60,000 studentů.

Pisa je světově proslulá svou šikmou věží – „Torre pendente di Pisa“ – která byla postavena v letech 1175 až 1350. Věž je 55 metrů vysoká na jedné straně a 56 metrů vysoká na straně druhé. Je to příležitost pro veřejnost, aby se objevila ve věži.

Atrakcí

Šikmá věž v Pise stojí na „Piazza del Duomo“ (katedrální náměstí) nebo „Piazza del Miracoli“ – hlavní kulturní, náboženské a turistické centrum města. Místo je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde můžete také vidět pisa katedrálu „Duomo di Pisa“ z 12th století– kolo baptistické v bílém mramoru z roku 1150, stejně jako hřbitov – který byl postaven v roce 1278.

Křtitelnice symbolizuje jednu ze tří fází lidského života – narození.

Město má také několik zajímavých muzeí – včetně „Museo del Opera del Duomo“ – katedrální muzeum s výstavami soch a obrazů.

Milovníci umění by měli také zamířit do „Museo di San Matteo“ – uměleckého a historického muzea, které se nachází v klášteře „San Matteo“.

Prozkoumejte Pisa s pronájmem vozu

Tam je hodně zažít v Pise, a ještě více, pokud budete mít nějaké výlety ve stejném regionu. S půjčeným autem se snadno dostanete do krásných a relativně neznámých vesnic u moře a do hor a do slavnějších měst, jako je Siena a Florencie. Region je také mekkou pro ty, kteří mají rádi dobré jídlo a pití. Zde jsou některé návrhy pro jízdu s Pisa jako výchozí bod.

Lucca – Krásné středověké město

Lucca je krásné město s příjemnou a přátelskou atmosférou. Není to příliš daleko od Pisy a je snadno dosažitelné, pokud máte auto z půjčovny. Centrum Luccy je obklopeno středověkou městskou hradní zdí, která je zcela neporušená. Mezi zdmi najdete krásné staré domy, dlážděné ulice,velké církevní budovya spoustu pěkných restaurací a kaváren. Tato čtvrť je známá pro výrobu vynikajících vín a zeleniny, zejména oliv. Pokud hledáte olivový olej, který si chcete vzít domů, Lucca je určitě místo, kde se můžete soustředit. Centrum Luccy je také zdobeno olivovníky, jako by chtěl zdůraznit bod.

  • Nejrychlejší silnice z centra Pisy do Luccy vede přes San Guiliano Terme, se vzdáleností pouhých 20 kilometrů. V normálním provozu bude cesta trvat 25 až 30 minut.
Piazza v Lucce s pěknými restauracemi a kavárnami.
Katedrála Santa Maria del Fiore ve starém městě Florencie.

Florencie v Perle Toskánska

Nemůžete navštívit Pisu a Toskánsko, aniž byste se nemohli projet Florencií. Město je považováno za kolébku renesance, a patří mezi nejkrásnější v Itálii. Získání všech památek je téměř nemožné na výlet, a mnozí se rozhodnou vzít alespoň jeden přenocování, když navštíví Florencii. Mezi nejvýznamnější patří Duomo, největší katedrála ve městě, galerie Uffizi, kde jsou vystaveny výtvory slavných umělců, jako jsou Leonardo da Vinci a Michelangelo, zahrada Boboli, starý most ponte vecchio,náměstí Piazza della Signoria a Villa Medici, panství, které bylo domovem rodiny Medici, a také později italských králů.

  • Je to asi 85 kilometrů od Pisy do Florencie, pokud se rozhodnete jet přes Empoli. Cesta pak bude trvat asi 1 hodinu a 15 minut.
  • Jízda přes Lucca a Pistoia, vzdálenost je přibližně 114 kilometrů, s dobou jízdy 1 hodinu a 30 minut.
Katedrála La cattedrale di Santa Maria Assunta e di San Genesio.

San Miniato al Tedesco

San Miniato je malé a historické město, které se nachází asi na půli cesty mezi Pisou a Florencií. Zde je skvělé mít malou zastávku, pokud jedete z Pisy v tomto směru. Centrum San Miniato se nachází v dochované pevnostní zdi, která byla poprvé postavena ve 12. Město bylo umístěno v té době uprostřed dopravní tepny, která procházela mezi hlavním městem Římské říše a severní Evropou. Místo tak znamenalo, že oblast byla často navštěvována nepřátelskými veliteli, na cestě do nějaké války nebo rabování. Dnes je v San Miniatu vládnout mír a podvod. Ve starém městě můžete vidět několik velkých náměstí,katedrálu La cattedrale di Santa Maria Assunta e di San Genesio a několik dalších církevních budov, městskou radnici ze 14.

  • Vzdálenost mezi Pisou a San Miniato je asi 48 kilometrů. Doba jízdy při běžném provozu bude asi 40 až 50 minut.

Monte Cimone – Lyžařská destinace, která je stejně skvělá v létě

Monte Cimone je nejvyšší hora v oblasti Alp zvané Apeniny, s výškou 2165 metrů nad mořem. Kolem hory je několik krásných vesnic, a zde mnoho cestování, aby si přírodu. V zimě je Monte Cimone oblíbenou lyžařskou destinacís dobrými stezkami a dobře vedenými lyžařskými vleky. V létě se lidé vyškráboní na vrchol, aby si užili výhled na krásnou krajinu. Nejvíce zvláštní věc, o hoře je, že italské ozbrojené síly měly vojenská zařízení uvnitř skály na vrcholu hory, a oblast byla uzavřena pro civilisty během studené války. Pokud chcete zažít krásnou scenérii, vesnice Sestola je dobrým výchozím bodem. Najdete zde dobré možnosti stravování a příjemnou atmosféru a město je centrem sedačkových lanovek a lanovek, které vyjdou na vrchol Monte Cimone.

  • Z Pise do Sespoly na severní straně Monte Cimone je to asi 140 kilometrů. Doba jízdy bez zastávky bude asi 2 hodiny a 20 minut.
Monte Cimone je nejvyšší hora v oblasti Alp zvané Apeniny.
Přístav rybářské vesnice Porto Venere.

Porto Venere – Malý bratr Cinque Terre

Porto Venere je často přirovnáván k slavnější oblasti Cinque Terre a je také blízko. Obě oblasti jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCOa obě zahrnují několik vesnic. Pro Porto Venere to platí pro Fezzano, La Grazie a rybářskou vesnici nazývanou stejně jako okres. Zde najdete malebné osady v krásné krajině, přímo u moře,a uvolněnější atmosféru než v Cinque Terre. Porto Venere jednoduše nabízí hodně stejné, ale s menším počtem turistů. Spisovatelé, básníci, umělci a umělci různých druhů měli tuto oblast jako oblíbenou po mnoho desetiletí a uvidíte, proč se zastavíte.

  • Je to asi 90 kilometrů od Pisy do Porto Venere. S půjčením auta, cesta bude trvat asi 1 hodinu a 20 minut.
  • Pokud chcete pokračovat do provincie Cinque terre, je to jen 44 kilometrů. Silnice je však poměrně klikatá a cesta z Porto Venere může trvat téměř 1 hodinu a 20 minut.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Oblast ve středověké zdi, která obklopuje centrum Pisy, je takzvaná zóna ZTL (Zona Traffico Limitato). To znamená, že sem nemůžete jet, pokud jste předem nezískali povolení. Parkování v ulicích proto musí být provedeno mimo městské hradby. Většina památek, včetně slavné šikmé věže, má vlastní parkovací místa, která lze za poplatek využít. K dispozici je také několik bezplatných parkovacích míst na vnější straně městských hradeb,stejně jako parkoviště.

Jízda mimo zónu ZTL v Pise je snadná a přímočará. Tam může být některé dopravní zácpy během dopravní špičky, ale ve srovnání s mnoha jinými italskými městy je málo zpoždění na provoz v tomto městě. Pisa také není příliš velké město a je snadné se dostat dovnitř a ven z centra města, když jedete na další vzrušující místa v Toskánsku.

Oblast ve středověké zdi, která obklopuje centrum Pisy, je takzvaná zóna ZTL, což znamená, že zde nemůžete jet. Parkování v ulicích proto musí být provedeno mimo městské hradby.
Letiště Pisa je hlavním letištěm v oblasti Toskánska.

Letiště

Letiště v Pise je nazýván v italském Aeroporto Internazionale di Pisa, Pisa Mezinárodní letiště v angličtině, ale je také nazýván Galileo Galilei letiště lokálně. Jedná se o hlavní letiště v oblasti Toskánska. Celkem je ročně obsluhovat přibližně 5,5 milionu cestujících. Ačkoli tato část Itálie má mnoho oblíbených destinací, ne mnoho velkých společností má přímé lety do Pisy. Nicméně, mnoho z low-cost letecké společnosti létají zde, a to zejména Ryanair.

Autopůjčovny se shromažďují v samostatném centru na parkovišti P5, pouhých 500 metrů od budovy terminálu. Můžete se tam dostat kyvadlovým autobusem, který zastavuje přímo před hlavním vchodem do příletové haly, nebo můžete chodit. K dnešnímu dni zde najdete mezinárodní hráče jako Hertz, Sixt, Avis, Budget, Goldcar a Europcar, stejně jako asi 10 italských a menších autopůjčoven.

  • Z Aeroporto Internazionale di Pisa do centra Pisy je to jen 4 kilometry. Doba jízdy při běžném provozu je obvykle mezi 5 a 10 minutami.