Autopůjčovna Pisa Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Pisa Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Pisa Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Pisa Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Pisa Letiště

Autopůjčovna Pisa Letiště
Půjčovna aut Pisa Letiště

Pisa International Airport – „Galileo Galilei“ (PSA) se nachází v regionu Toskánsko severní Itálii, cca 2 km jižně od Pisy centrum.Letiště je volána v italském „Aeroporto Internazionale Galileo Galilei“.

Pisa Airport byla založena jako vojenské letiště v roce 1930, a získal mezinárodní provoz v roce 1990. Letiště má jednu odbavovací halu, a slouží 4500000 cestujících ročně (2011).

Z letiště v Pise jde o přímé lety do 33 destinací v tuzemsku i zahraničí, a letecké společnosti jako Air France, Ryanair, Air One, British Airways, Norwegian, Lufthansa létá zde.

V budově terminálu je řada zařízení pro návštěvníky – včetně restaurace / bary, informační pult, lékárna, novinový stánek, čeká pokoj s terasou, různé obchody (včetně duty free), kadeřnictví, internetové kavárny, Směnárny a bankomaty.

Pokud si chcete pronajmout auto v Pise, má 10 autopůjčovny jejích poboček v letiště v Pise – včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt.

Tam jsou také dobré veřejné dopravní spojení z letiště do centra města Pisa, a pak můžete vybrat mezi vlakem, autobusem nebo taxíkem. Tam jsou také vlaková a autobusová doprava z letiště Pisa do Florencie.