Autopůjčovna Florencie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Florencie

Najděte levné autopůjčovny v Florencie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Florencie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Florencie

Autopůjčovna Florencie

Půjčovna aut Florencie

Florence se nachází v severní Itálii, a je hlavním městem regionu i provincie Toskánska.Město má asi 400.000 obyvatel (2009), který se nachází na obou stranách řeky Arno, na úpatí Apenin.

Florencie je jedním z předních kulturních měst a turistických letovisek, a je také hlavním obchodním a finančním centrem regionu. Město – což je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO – je známý pro své nádherné umělecké sbírky, jeho historických památek a nádhernou architekturou z pozdního středověku.

Počet mostů přes řeku Arno váže čtvrtí spolu, a nejznámější je “Ponte Vecchio” od 1345 -, kde můžete najít mnoho šperků stánky.

Jeden z největších památek slavné florentské katedrály “Santa Maria del Fiore” z pozdní 1200 let. Katedrála dome (což je cca. 100 metrů) je od 1461. Mimo katedrály je replika sochy Michelangela “David”, který je také stojí za návštěvu.

Jiné populární turistické atrakce ve městě patří Campanile (zvonice) z mramoru z roku 1358, krásný osmiboká křtitelnice (dåpskirken) od 1180 s jeho 3 slavné bronzové dveře, pevnost Forte di Belvedere, hradby z konce 1200s a galerie Uffizi – což je jeden z nejslavnějších světových muzeí umění. Zde si mohou návštěvníci prohlédnout výstavu prací vytvořil, jako Giotto, Raphael, Leonardo da Vinci a Michelangelo.

Okolí Florence je známý pro své nádherné scenérie a mnoho turistů najít cestu nahoru do kopců, kde jsou skvělé výhledy na město.

Město je mezinárodní letiště – Aeroporto di Florencie – “Peretola”– se nachází 10 kilometrů severozápadně od centra města.

Menu