Autopůjčovna Turín

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Turín

Najděte levné autopůjčovny v Turín vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Turín. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Turín

Autopůjčovna Turín
Půjčovna aut Turín

Turin se nachází severozápadně od Itálie u řeky Pádu, a je hlavní město v regionu Piemont. Turín je Itálie 4 Největší město má 963.000 obyvatel (2011). Město se nachází 120 km jihozápadně od Milan.

Turín je významným obchodním, průmyslovým a kulturním centrem regionu. Město je obklopeno Alp na západě a severu, a Monferrato kopce na jih. Turín hostila zimní olympijské hry v roce 2006.

Centrálně umístěný v historickém centru města náměstí „Piazza Castello“ – pěší zóny s restauracemi / kavárnami a bary. Tam jsou také středověká tvrz „Palazzo Madama“ od 1200s. Uvnitř zámku můžete navštívit muzeum umění.

Jiné populární atrakce patří Turín budova „Mole Antonelliana“ z roku 1863 – kde dnes můžete navštívit film muzeum nebo se výtahem do budovy vyhlídkovou plošinu, Cathedral „Duomo di Sa Giovanni“ z roku 1498 – ve které se nachází slavný „Turínské plátno“ a muzeum „Museo Egizio“ – s exponáty starobylého Egypťana art.Muzeum má svět je druhá největší sbírku mumií (od muzea Cairo).

Impozantní královský palác „Palazzo Reale di Turín“ od 1660 je také populární turistická atrakce ve městě. Palác je dnes muzeum a návštěvníky včetně viz self-portrét Leonarda da Vinci. Královský palác je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Město je letiště – Turín International Airport– nachází 18 km severně od centra města.