Autopůjčovna Bari

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bari

Najděte levné autopůjčovny v Bari vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bari. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bari

Autopůjčovna Bari
Půjčovna aut Bari

Bari je hlavním městem regionu Apulie a největší z italských měst se nachází na pobřeží Jaderského moře. To má populaci 325000 (2010) – a hrát jako přístav a průmyslové město důležitou roli v ekonomice jižní Itálii. Přístav byl těžce poškozen během 2 Světová válka, ale byl rychle přestavěný. Dnes, moderní a funkční, od trajektem do takové Dubrovník.

Bari byl založen Římany, kdo volal barnatého – a období v raném středověku, město bylo hlavním městem římské provincie Itálie(Který později dal své jméno po celé zemi).

Město má jeho vlastní univerzitu v roce 1924, a tam je také několik dalších vysokých škol v okolí města. Bari má také svůj vlastní arcidiecézi.

Oblíbené turistické destinace je staré město Città Vecchia s úzkými uličkami, labyrintů a dobře zachovalých středověkých staveb.Zde najdeme například románská katedrála San Sabio od 1100s, bazilika San Nicola z 1000 let a zajímavý normanského hradu. V opačném případě, je návštěva archeologického muzea vysoce doporučeno.

Moderní město, Città Nuova, se vyznačuje rovnými, pravidelné ulice s několika typické obchodní čtvrti – a některých průmyslových oblastech.

Nejbližší letiště je Bari Airport, který se nachází 11 km severozápadně od města.