Autopůjčovna Perugia Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Perugia Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Perugia Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Perugia Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Perugia Letiště

Autopůjčovna Perugia Letiště
Půjčovna aut Perugia Letiště

Perugia San Francesco d’Assisi – Umbria International Airport (PEG) se nachází 10 km východně od centra města Perugiav centrální Itálii.Toto je pouze komerční letiště v regionu Umbrie.

Letiště, dříve Perugia Sant Egidio Airport „, ale byl změněn. V italské letiště s názvem „Aeroporto di Perugia – San Francesco d’Assisi“.

Perugia Airport servisováno 113.000 cestujících v roce 2010, ale má kapacitu 500.000 cestujících – po letišti byl aktualizován a modernizován v roce 2011.

Letiště je malý a efektivní, a jsou používány hlavně nízkonákladové letecké společnosti jako například Ryanair, Bellair, Skybridge Airops atd. Existuje také celá řada charterových letů v létě. Některé populární destinací z Perugia letiště je Milan, Londýn, Tirana a Brusel.

Zařízení pro cestující na letišti je poměrně omezená, ale tam je obchod, Novinový stánek a bar v odbavovací hale. Letiště je přístupné pro osoby se zdravotním postižením.

Chcete-li dostat do Perugia centra, jeden může vzít autobus nebo taxi. Autobusem trvá asi 20 min. – V závislosti na provozu. Pokud si chcete pronajmout auto ve městě Perugia, autopůjčovny Avis, Hertz a Europcar kanceláře v budově terminálu na letišti.