Autopůjčovna Olbia Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Olbia Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Olbia Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Olbia Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Olbia Letiště

Autopůjčovna Olbia Letiště
Půjčovna aut Olbia Letiště

Letiště Olbia (OLB) je mezinárodní letiště se nachází východně od italského ostrova Sardinie – asi 3 km jihovýchodně od centra přístavního města Olbia.

Letiště je volána v italském „Aeroporto Olbia Costa Smeralda“, a je jedním ze tří mezinárodních letišť umístěných na ostrově. Pobřežní oblast Costa Smeralda je oblíbenou turistickou destinací, a tam jsou skvělé charter na letiště Olbia v letní sezóně.

Letiště slouží 1, 6 milionů cestujících ročně (2010), a to jde jak trvalé a sezónní přímé lety odtud do domova i ze zahraničí. Počet leteckých společností létá sem – včetně Air Berlín, easyJet, Lufthansa a norštině. Některé populární destinace patří Berlín, Vídeň, Londýn, Paříž, Praha, Oslo, Kodaň a Stockholm.

Letiště má jednu odbavovací halu, která byla kompletně zrekonstruované a modernizované v roce 2004. Existuje mnoho zařízení, zde pro cestovatele – včetně obchody, bary, restaurace, informační pult, konferenční centrum, zdravotní středisko, banky, bankomaty, lékárny a volitelné připojení k internetu.

Olbia Letiště je dobře přizpůsoben pro tělesně postižené. Nejsou žádné hotely na letišti – nejbližší hotelsl „Borgo di Campagna“ se nachází 6 km od budovy terminálu.

Pokud chcete půjčit auto v Sardinii, má řadu renomovaných kanceláří Autopůjčovny na letiště Olbia. – Včetně Easycar, Europcar a Hertz.

Jeden může jinak vzít si taxi nebo autobusem se dostanete do centra města Olbia letiště.