Autopůjčovna Janov Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Janov Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Janov Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Janov Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Janov Letiště

Autopůjčovna Janov Letiště
Půjčovna aut Janov Letiště

Janov Airport (GOA) je mezinárodní letiště se nachází v severní Itálii– cca. 6 km západně od města Janov.Letiště je volána v italském „Aeroporto di Janov -“ Christoforo Colombo „.

Janov Airport přepraví 1,2 milionu cestujících ročně (2010), a počet leteckých společností mají přímé lety odtud – včetně Air France, Air Italy, Alitalia, British Airways, Lufthansa, Ryanair a Turkish Airlines. Některé populární destinací od janovského letiště je Londýn, Istanbul, Řím, Paříž, Monako a Barcelona.Kromě toho existují přímé lety odtud do několika turistických míst v severní Africe.

Letiště bylo otevřeno v roce 1912 a má jednu odbavovací halu. Vybavení na letišti patří několik obchodů, duty-free obchody, bary / snack bary, self-service restaurace, turistické informační pult, VIP Lounge, banka, bankomaty a pošta.

Pokud hledáte ubytování v blízkosti Janova letiště, Sheraton Janov Hotel se nachází pouhých 200 metrů od letištního terminálu.

Chcete-li se dostat do centra Janova, jeden může vzít autobus nebo taxi. Existuje mnoho lidí, kteří chtějí pronajmout auto v Janově, a na letiště je úřady na řadě mezinárodních autopůjčoven – včetně Avis, Europcar, Hertz, Sixt a dalších