Autopůjčovna Monako

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Monako

Najděte levné autopůjčovny v Monako vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Monako. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Monako

Autopůjčovna Monako

Půjčovna aut Monako

Monako, knížectví a druhou světovou nejmenší zemí, která se nachází na francouzské riviéře (Cote d’Azur) – Mao v rámci francouzské hranice. Země se skládá převážně z městské oblasti. Monako je jeho velmi skromné ​​ploše pouhých 2 km ², jeden z nejvíce hustě obydlených zemí. Populace je cca. 30000 (2010).

Monako se skládá téměř výhradně z městské oblasti, která je hlavním městem stejného jména. Oblast je rozdělena do čtyř okresů („quartiers“), Monako-Ville (Staré Město), La Condamine (v přístavu), Monte Carlo a Fontvieille.

Monte Carlo je nejprestižnější a slavný okres Monaka, známý pro své kasino a jeho módní pláže.Glamour faktorem v Monte Carlu, je velmi vysoká. Velké části světoznámého závodu Grand Prix Monaka se koná v Monte Carlu.

Malá země má dva úřední jazyky: francouzštinu a monacká – starobylé místní jazykové patřící do stejné jazykové rodiny jako francouzština a italština.

Monako má žádné letiště. Nejbližší hlavní letiště je Nice-Côte d’Azur International Airport v Francii.Je to jen něco málo přes 20 mil jihozápadně od Mnichova.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu