Autopůjčovna Sanford

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sanford

Najděte levné autopůjčovny v Sanford vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sanford. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sanford

Autopůjčovna Sanford
Půjčovna aut Sanford

Sanford, je město v americkém stavu Floridy – a správním centrem kraje Seminole kraji. Populace je kolem 54000 (2010). Pokud je celá metropolitní oblast s počtem obyvatel vzroste na více než 2 miliony.

Cestovní ruch je důležitým průmyslovým odvětvím ve městě Sanford, a několik moderních městských ulicích – zejména v hlavní ulici First Street – existuje řada starožitnictví, restaurací a galerií. Pokud chcete jiný druh nakupování, můžete například navštívit „Seminole Town Center“ spravedlivý západ od centra města. To je jeden z největších na Floridě nákupních center.

V opačném případě, Sanford město, které investuje na kulturu – a jazzové koncerty v Magnolia náměstí je velmi populární. Totéž je měsíční uliční strany, přitahuje lidi do města z celého Floridy. Také týdeníku „farmářský trh“ každou sobotu ráno, přitahuje mnoho návštěvníků.

Mezi zajímavosti jsou jinak mnoho krásných parků zmínil, stejně jako okouzlující řece jít na břehu jezera Monroe, která je rájem pro běžce a chodce. Populární turistické atrakce jsou také „centrální Florida Zoo a botanická zahrada,“ galerií „Galerie na první“, „Jeanine Taylor Lidové umění“ a „River House keramika“ – stejně jako kraj muzeum „Muzeum Seminole historie kraje“ – kde se exponáty můžete dozvědět více o oblasti historii.

Nejbližší letiště je Orlando Sanford International Airport, který se nachází 7 km severovýchodně od centra města Sanford.