Autopůjčovna Dallas Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dallas Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Dallas Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dallas Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dallas Letiště

Autopůjčovna Dallas Letiště

Půjčovna aut Dallas Letiště

Dallas – Forth Worth International Airport (DFW) se nachází 24 km severozápadně od Dallasu centrum, a 29 km severovýchodně od Forth Worth.Letiště slouží 57800000 cestujících (2011), a je nejrušnější ve stavu Texasu – a 8 největší na světě, pokud jde o počty cestujících.

Dallas Airport otevřen v roce 1953 av současné době má pět odbavovací haly (A – E). K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava (Skylink) mezi terminály.

Přibližně 21 společnosti – včetně Delta, Emirates, US Airways a British Airways – mají přímé lety z Dallas letiště do 129 amerických a 36 mezinárodních destinací.

K dispozici je velký výběr kaváren, restaurací a obchodů na letišti. V hotelu je dále informační přepážku, business centrum, přístup na internet, pracovní stůl, Směnárna, banky, bankomaty, stanice první pomoci, dětské hřiště, kosmetický a masážní salon dětské, kadeřnictví a kino.

Na letišti jsou hotely Grand Hyatt a Hyatt Regency.

Se dostat k centru města Dallas může trvat autobus, vlak (tam jsou kyvadlový autobus z terminálu do nejbližší stanice), metrem nebo taxíkem.

Pokud si chcete pronajmout auto v Dallasu, má řadu významných autopůjčoven – včetně Avis, Budget, Dollar, Hertz, National, Alamo a Thrifty – jejich kanceláře na letišti, konkrétně v terminálu E – poblíž jižního vchodu.

Menu