Autopůjčovna Boston

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Boston

Najděte levné autopůjčovny v Boston vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Boston. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Boston

Autopůjčovna Boston

Půjčovna aut Boston

Přístavní město Boston se nachází v severovýchodní části USA Atlantský oceán, a je hlavním městem státu Massachusetts.Město má asi 618.000 obyvatel (2011).

Boston je jedním z nejstarších a nejprestižnějších ve Spojených státech, a ekonomika je založena na vzdělání, zdravotnictví, finančních služeb a špičkové technologie. Několik slavných univerzit se nachází v Bostonu, a trochu mimo centrum hostí prestižní Harvardskou univerzitu.

Boston má mírné klima s horkými, vlhkýma léty a chladnými – často větrno – zimami.

Město má bohatou kulturní scénu, a je domov pro světově proslulé „Boston Symphony Orchestra“. Panoráma nese většinou charakterizována výškovými budovami a mrakodrapy, ale v historickém centru – jsou stále úzké uličky a počet starších budov.

Boston je oblíbenou turistickou destinací a přijímá více než 16 milionů návštěvníků ročně. Některé z nejnavštěvovanějších atrakcí ve městě patří budova „budova Faneuil Hall“ z roku 1742, kostel „Christ Church“ z roku 1723, a JFK Memorial Museum & Library – muzeum věnované John F. Kennedy. Výstavy zde vypráví o jeho životě a díle.

„Museum of Fine Arts“ také doporučil návštěvu. Má více než 450.000 uměleckých děl a je jedním ze země muzeí. Proč to nezkusit viz sochy a šperky z starověký Egypt a obrazy od Gauguina, Manet, Renoir, Degas a Cézanne.

Atrakcí pro celou rodinu „Museum of Science“ – s interaktivními exponáty ve vědě a inženýrství. K dispozici je také populární motýl zahrada a IMAX divadlo.

Boston má jinak akvárium s těsněním a tučňáci – který je také oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi.

Boston Logan International Airport se nachází 6 km severovýchodně od města.

Menu