Autopůjčovna Boston Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Boston Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Boston Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Boston Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Boston Letiště

Autopůjčovna Boston Letiště
Půjčovna aut Boston Letiště

Boston Logan International Airport (BOS) se nachází ve státě Massachusetts – asi 6 km severovýchodně od Boston centra města.

Boston Airport slouží více než 28 milionů cestujících ročně (2011), a je jedním z nejrušnějších letišť v 20 Spojených státech.

Letiště otevřen v roce 1923 av současné době má čtyři svorky budov – A, B, C a E. Tam jsou kyvadlové autobusy mezi terminály a všechny mezinárodní letecké dopravy se pohybuje od Terminal E.

asi 36 letecké společnosti mají přímé lety z Boston letiště do jiných destinací v Norsku av zahraničí. Kromě mnoha amerických měst, to jde od zde pro letectví Kanada, Karibik, Evropa, Mexiko a Asie.

Vybavení na letišti patří obchody, restaurace, kavárny, bary, lázně a salon krásy, muzeum, zdravotnictví, bankovnictví, bankomaty, dětská herna, informace pult, modlitební místnost a bezdrátový přístup k internetu.

Existuje také několik hotelů v oblasti letiště.

Se dostat z letiště Boston do centra města, můžete si vzít vlak, metro, autobus či taxi. Pokud chcete půjčit auto v Bostonu, má řadu mezinárodních autopůjčoven na letišti její pobočky – včetně Alamo, Avis, Budget, Dollar, Hertz, Enterprise, National a Thrifty.