Autopůjčovna Mexico

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mexico

Najděte levné autopůjčovny v Mexico vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mexico. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mexico

Autopůjčovna Mexico
Půjčovna aut Mexico

Mexiko je nejjižnější země v Severní Americe, o rozloze téměř 2.000.000 km ². To má pobřeží na západě Tichého oceánu a na východě Mexického zálivu a Karibiku. Země má společnou hranici s Spojené státy americké na severu a Guatemale a Belize na jihovýchod.Je to něco málo přes 112 milionů obyvatel (2010) v Mexiku. Zhruba 20 milionů těchto lidí žije v okolí hlavního města Mexico City (Asi 9 milionů v samotném městě).Země je nejvyšší vrchol je sopka Pico de Orizaba.

Další velká města v Mexiku: Guadalajara (4400000 v metropolitní oblasti), Monterrey (4000000), Puebla (2,7 milionu), Toluca (1800000), Tijuana (1700000) a Leona (1600000).

Mexiko je země, která je velmi bohatá na nálezy z dávných dob. Mezi pozůstatky starého aztekerkulturen najdeme impozantní pyramidu Slunce ve starověkém Teotihuacan. To se datuje 200 let. Tam jsou také více starověký dědictví – včetně kruhový pyramida v Cuicuilco z kolem roku 300 př. nlKr.

Krajina a klima v Mexiku je velmi rozmanitá, od suché, pouštní krajiny jako na severu s tropickými deštnými lesy na jihu. Tam jsou také významné horské oblasti, kde nejvyšší vrchol, Pico de Orizala, projektování 5 700 m nad mořem.Základní, vody bohaté na řeky Río Bravo / Rio Grande se vlévá do Mexického zálivu, které tvoří hranici mezi Mexikem a Spojenými státy.

Mexiko je hlavní letiště je Benito Juarez International Airport, který se nachází v hlavním městě Mexico City.Další hlavní letiště je Hermanos Serdán International Airport v blízkosti města Puebla.

Populární destinace pro pronájem aut