Autopůjčovna Kanada

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kanada

Najděte levné autopůjčovny v Kanada vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kanada. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kanada

Autopůjčovna Kanada

Půjčovna aut Kanada

Kanada je – s výjimkou Aljašky – severní část severoamerického kontinentu.V oblasti je na světě druhá největší země (téměř 10 milionů km2) – zatímco počet obyvatel se pohybuje okolo 33 milionů EUR (2010), což znamená, že lidé v mnoha částech země žijí relativně rozptýlené. Kanada je administrativně rozdělena do 10 provincií a 3 teritorií.

Hlavním městem je Ottawa (ca.825 000 obyvatel), ale více měst jsou větší – včetně Toronto (největší), Montrealua Calgary.Jiná důležitá města jsou Québeca Vancouver.

Kanada je dvojjazyčná země, kde asi 62% populace má angličtinu jako svůj mateřský jazyk, zatímco ca. 25% mluví francouzsky. Zbytek mluvit jeden z několika menšinových jazyků. Francouzština je převládající v provincii Québec.

Severní země existuje řada velkých ostrovů, a když kolem nich pobřeží a dodává pobřeží pevniny Kanada je země celkem pobřeží téměř 100 000 km.To odpovídá téměř 2,5 krát zemské obvod rovníku. Hodně ze země je jinak pokryt jezery a lesy.

Západ země, najdeme mohutných hor Rocky Mountains (který pokračuje na jih přes Spojené státy), a moderní lyžařská střediska zde patří nejoblíbenějším kanadských turistických atrakcí.V opačném případě, může tato země nabídnout řadu nádherných národních parků. Některé z nich jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Kanada je největší letiště a hlavní letiště je Toronto Pearson International Airport.Jinak, velké mezinárodní letiště také Vancouvera Calgary.

Menu