Autopůjčovna Niagara Falls

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Niagara Falls

Najděte levné autopůjčovny v Niagara Falls vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Niagara Falls. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Niagara Falls

Autopůjčovna Niagara Falls

Půjčovna aut Niagara Falls

Niagara Falls je skupina tří vodopádů na řece Niagara, která proudí od jezera Erie a Lake Ontario. Niagara Falls se nachází na hranici mezi USAa Kanada mezi Ontario a Státem New Yorku.Pády jsou příliš vysoké, ale velmi široké, a vede až šestkrát více vody za sekundu, než Viktoriiny vodopády. Niagara pochází z domorodého Američana a znamená „hrom voda“

Horseshoe Falls se nazývá vodopády se nachází na kanadské straně s celkovou šířkou 640 metrů a výšce 54 metrů Jsou odděleny Goat Island ostrov a 94% vody, která prochází Horseshoe Falls. Právo vodopádu se nachází na americké straně Niagarských vodopádů je 305 m široký a 50.9 m vysoká.

Mezinárodní Hranice byl původně veden přes Horseshoe Falls již v roce 1819, ale hranice je již dlouho ve sporu kvůli přirozené erozi a stavebnictví. V roce 1929, Kanada a Spojené státy podepsaly dohodu o zachovat jeho pádu, protože velká část toku jde do výroby elektrické energie. Heavy eroze, 0,6 – 3 m za rok, pohyb padá dál a dál na jih směrem k jezeru Erie.

V noci je populární obdivovat pádům z kanadské strany, protože umělé osvětlení osvětlení na obou stranách.

Na americké straně, tam jsou cestovní kanceláře, které vede turisty až k bodu pod vodopádem s názvem Bridal Veil. Na kanadské straně jsou platformy, které nabízejí nádherný výhled na vodopády. Je to observatoře s vybavením, který dává dojem, že pod vodopádem.

Nejbližší letiště do Niagara Falls Airport, ale to je velmi malý. Buffalo-Niagara International Airport je 40 km od vodopádů.

Menu