Autopůjčovna Winnipeg

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Winnipeg

Najděte levné autopůjčovny v Winnipeg vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Winnipeg. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Winnipeg

Autopůjčovna Winnipeg
Půjčovna aut Winnipeg

Winnipeg je hlavním a zároveň největším městem v provincii Manitoba v Kanadě s počtem obyvatel 730.018 obyvatel (2011).To se nachází na soutoku řek Red River a Assiniboine setkat ve středu Kanady.

První Evropan, který sem přišel byl Sieur de La Verendrye, francouzský důstojník, který přišel do oblasti v roce 1738. Ale Winnipeg oblast byla již důležitým obchodním centrem pro domorodé národy před Evropané přišli. Dnes město je jedním z nejdůležitějších Kanady obchodní, finanční a průmyslové centrum.

Winnipeg má velmi dobře rozvinutou umění a kulturu s vlastním symfonickým orchestrem a Royal Winnipeg Ballet je Kanada je nejstarší baletní společnost. Winnipeg je známý pro jeho mnoho filmu a společností reklamní produkce a velkého nezávislého filmu společenství. Winnipeg je tři největší performing arts místa jsou Centennial Concert Hall, Manitoba Theatre Centre (MTC), a Pantages Playhouse.

Město je známé pro jeho mnoho festivalů. Jedním z nich je Folklorama je největší a nejstarší multi-kulturní festival na světě. Winnipeg Fringe Theatre Festival je druhý největší alternativní divadelní festival v Severní Americe jako Winnipeg International Festival spisovatelů přináší spisovatele z celého světa, aby Winnipeg pro workshopy a čtení.

Winnipeg James Armstrong Richardson International Airport se nachází 10 km od města.