Autopůjčovna Vancouver

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Vancouver

Najděte levné autopůjčovny v Vancouver vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Vancouver. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Vancouver

Autopůjčovna Vancouver
Půjčovna aut Vancouver

Vancouver se nachází v jihozápadní Kanadě pobřeží Pacifiku, a patří k provincii Britská Kolumbie.Město se nachází v kopcovitém terénu na poloostrově Burrard při vtoku zálivu Burrard, a je obklopen mořem a horami.

Vancouver má 612.000 obyvatel, zatímco metropolitní oblast má populaci asi 2,2 milionu (2007). Vancouver hostil zimní olympijské hry v roce 2010 a od té doby roste cestovního ruchu. Vancouver je multikulturní město s mnoha etnických a jiná náboženství. Přibližně 30% obyvatel jsou Číňané, a mnoho turistů najít cestu do města je „China Town“. Klimatické Vancouver je známý pro bytí deštivé město, s výjimkou období od června do září. V létě písečné pláže města velmi populární.

Populární turistická atrakce ve městě je 177 m vysoká věž „Harbour Centre Tower“ se nachází v přístavu. Věž má pozorovací paluby – „Vancouver Lookout“ – kde návštěvníci 360-stupňový panoramatický výhled na město a hory.

Další zajímavosti ve Vancouveru patří art gallery „Vancouver Art Gallery“ – s více než 8000 uměleckých děl, je 98 meter vysoký mrakodrap „Navy Building“ z roku 1930 ve stylu Art Deco, a Stanley Park s akváriem.

Vancouver International Airport se nachází 15 km jižně od centra města.