Autopůjčovna Québec

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Québec

Najděte levné autopůjčovny v Québec vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Québec. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Québec

Autopůjčovna Québec
Půjčovna aut Québec

Québec je hlavní město provincie Quebec ležící východně od Kanady.Město má populaci 516.622 obyvatel (2011). Většina populace má francouzštinu jako svůj mateřský jazyk.

Je to jeden z nejstarších Severní Ameriky města severně od Mexika, a jediný vodní neporušené.Quebek je Staré Město (Vieux Quebec) byl jmenován být součástí světového dědictví UNESCO v roce 1985

Město bylo založeno Samuelem de Champlain v roce 1608. Québec je druhá nejstarší evropská osada v Severní Americe, která je ještě v použití. Quebec je jedním z nejdůležitějších míst Kanady pro turisty a jako jedna z mála míst v zemi, kde je možné získat smysl pro historii. Staré město je obklopeno pevnými a neporušené zdí a baštami. Mnohé z budov uvnitř zdí jsou z doby pod francouzskou vládou koloniální (1603-1763), jeden z nich je Basilique Notre Dame du Québec. Chateau Frontenac je hrad, který byl převeden do hotelu, a jen jeden z mnoha ubytování. Město je hlavní studentská se třemi univerzitami.

Québec je také známý pro jeho karnevalové oslavy v zimě a svátkem San Juan Bautista. Turistické atrakce se nacházejí v blízkosti města jsou Montmorency Falls a bazilika Sainte-Anne-de-Beaupré.

Québec City Jean Lesage International Airport se nachází 11 km jihozápadně od města.