Autopůjčovna Montreal

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Montréal

Najděte levné autopůjčovny v Montréal vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Montréal. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Montréal

Autopůjčovna Montreal

Půjčovna aut Montréal

Montreal se nachází v jihovýchodní Kanadě, a je největší město v provincii Québec.Montreal má 1.700.000 obyvatel (2011), zatímco počet obyvatel v metropolitní oblasti je 3,7 mil. Kč. Montreal je na ostrově („Ile de Montreal“), kde se řeky Ottawa a St Lawrence setkat. Ostrov je spojen s pevninou řadou mostů.

Montreal je provincie finanční, obchodní a průmyslové centrum a významný přístav. Úředními jazyky jsou angličtina a francouzština, kde francouzský převládá.

Montreal má bohatý kulturní život, a četné turistické atrakce. Město má velké muzeí, galerií a parků. V „Downtown“ je panoráma dominují moderní mrakodrapy, obchody a nákupních center, stejně jako dějiště číslo nočního života.

Další významné památky patří Montreal zachovalý historické centrum – Vieux Montreal – s jeho starými budovami, úzkými uličkami a okouzlující atmosféru, Latinská čtvrť St Denis – kde roční jazz a filmové držené festivaly, kostel Saint-Joseph v roce 1967, Notre-Dame kostel v gotickém slohu v letech 1824 a „Kateri Tekawita muzeum“ – muzeum Native americké kultury a historie.

Nejbližší letiště je Montreal International Airport – Pierre Elliott Trudeau, nachází 25 km jihozápadně od centra města.

Menu