Autopůjčovna Bramton

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bramton

Najděte levné autopůjčovny v Bramton vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bramton. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bramton

Autopůjčovna Bramton
Půjčovna aut Bramton

Brampton je město v kanadské provincii Ontario, které leží asi 40 km západně od centra města Toronto a patří k velké Toronto.To má populaci 523.911 obyvatel (2011).

Brampton byl jednou známý jako Kanada květin z důvodu významného skleníkového průmyslu ve městě. Vzhledem k tomu, Brampton může být viděn jako předměstské Toronto, přitahuje nijak zvlášť mnoho turistů. Většina lidí chodí do Toronta, pokud chtějí jít ven, jít na nákupy nebo si vychutnat kulturní aktivity. Ale Brampron má však bohatou kulturu, včetně jeho vlastní symfonie. Nově otevřený Rose Theatre (původně Brampton Performing Arts Centre) se stal velmi populární a lákadlem pro několik restaurací a aktivit.

Brampton má velkou přistěhovaleckou populaci. Podle průzkumu z roku 2011 byla angličtina mateřským jazykem 51,7% obyvatel. Druhou nejčastější jazyk byl Punjabi mluvený 17,5% populace.

Nejbližší letiště je Toronto Pearson International Airport Nachází se 22,5 km severozápadně od Toronta.Je to nejrušnější letiště v Kanada.