Autopůjčovna Mississauga

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mississauga

Najděte levné autopůjčovny v Mississauga vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mississauga. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mississauga

Autopůjčovna Mississauga
Půjčovna aut Mississauga

Mississauga je kanadský město v Ontariu na břehu jezera Ontario. Nachází se asi 18 km od Toronto, a jsou součástí větší Toronto.Město má populaci 713.443 obyvatel (2011) a je Kanada je šesté největší město. V podstatě to bylo předměstí Toronta, a to mělo obrovský populační růst.

Mnoho velkých společností a korporace mají své sídlo ve městě, mezi nimi, Walmart Kanada, Microsoft a General Electric.Mississauga je domovem mnoha přistěhovalců, zejména z východní Evropy, a více než polovina má angličtinu jako svůj mateřský jazyk.

Většina lidí jít do Toronta, když oni jdou ven a jíst nebo zažít kulturu, ale postupně Mississauga také získal své nabídky. Mezi nimi je Art Gallery of Mississauga, Benares historickém domě, Living Arts Centre a dokonce i speciální, Opera Mississauga. Square. Jeden Mall je největší nákupní centrum v Ontariu a jeden z největších v Kanadě, a je obklopen mnoha bary a restauracemi.

Toronto Pearson International Airport, Kanada je největší letiště se nachází severovýchodně od města, asi 5 km od centra města.